Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Jeffry_Senseii

Atsibaninimo anketa.

Ar tai reikalinga?  

18 balsai(-ų)

  1. 1. Ar pritariate tokiam atnaujinimui?

    • Taip
      5
    • Ne
      13


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, Samp'ą žaidžiu apie 4-5 metus daugiausia dm, cw servuose,moduose. Šitame serveryje nesu pražaidęs labai jau ten daug laiko, buvau užbanintas už čytų naudojimą jų neturėjęs, esu girdėjęs ir matęs kai tokia pati problema atsitinka ne tik man, ir nuėjus užpildyti atsibaninimo anketos pastebėjau, kad jinai nėra tokia iki galo pabaigta, kažko joje trūksta. Adminas/Adminė įkėlęs video įrodymus kuriuose dar nebuvo taip viskas aišku tiesiog ištrynė mano tema ir likau užbanintas, teko sumokėti 100 kreditų, kad vėl žaisčiau serveryje.

Taigi mano temos esmė pakeisti atsibaninimo anketa ir, kad į jas butu žiūrima truputėli rimčiau. "Serveryje, Samp'e, GTA San Andreas'e" yra ir vis atsiranda naujų bugų. Adminai jų nežinodami pradeda baninti žaidėjus neatsižvelgiant į pingą ar packetloss nuo kurių gali kylti lagai.

 

Anketos pvz:

 

Vardas_Pavardė žaidime :

Priežastis dėl ko gavote :

įrodymai(nuotraukos) :

Kas jus užbanino? :

Tavo GTA folderio nuotrauka (Karpymas, fotošopas neleistinas): pvz: http://imgur.com/a/I8cvV

GTA folderio data kada jis paskutini karta buvo pakeistas: http://imgur.com/a/Z4byf

Pasiaiškinimas arba papildoma informacija:

 

Su pirma nuotrauka galima bus nuspręsti ar jis kažką naudoja kadangi dauguma čytų, neleistinų cleo yra dedama į GTA folderi.

Su antra nuotrauka galima bus nuspręsti ar jis kažką ištrynė, pakeitė folderije po bano serveryje. Data šalia folderio rodo kada paskutini karta folderyje kažkas buvo pakeista.

Pastebėjus, kad nuotrauka yra modifikuota anketa iškarto atmesta.

 

Ačiū už dėmesi.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 13 valandas(-ų), Jeffry_Senseii rašė:

 

Taigi mano temos esmė pakeisti atsibaninimo anketa ir, kad į jas butu žiūrima truputėli rimčiau. "Serveryje, Samp'e, GTA San Andreas'e" yra ir vis atsiranda naujų bugų. Adminai jų nežinodami pradeda baninti žaidėjus neatsižvelgiant į pingą ar packetloss nuo kurių gali kylti lagai.

 

 

 

 

Bugu naudojimas = BAN VISAM LAIKUI

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Galiu laisvai turėti seniau modifikuota aplankalą ir nufotkinti jį kaip tikrąjį ir sakyti, kad pas mane nieko nėra.

2. Tai visiška nesąmonė, nes jei naudojasi bugais ir taip tai yra - ban visam laikui.

3. Adminai kuriems dar ne paskutinė diena likus tikrai nebanina free o jei ir užbanina atsibaninimo anketas tikrai puikiai prižiūri tam skirtas asmuo ir viską sutvarko.. 

Be to gali atsibaninti už kred ir parašyti atsibaninimą tau gražins kreditus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...