Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Domantas_Impressive

Idėja dėl ridos kėlimo

Ar pritariate idėjai?  

26 balsai(-ų)

  1. 1. Ar pritariate idėjai?

    • Taip
      18
    • Ne
      8


Rekomenduoti pranešimai

Pasiūlymas

 

  • Taigi, pradėkime nuo to, kad visi keldami ridą matome tokį pranešimą: Gavote 1000€. Liko 9999km. Aš, kaip ridos kėlėjas, dažnai rašau komandą /uzdirbau, kad patikrinčiau, koks gi uždarbis dabar yra pas mane. Mano pasiūlymas būtų toks, jog nereikėtų dažnai rašyti komandos /uzdirbau, o tiesiog pranešime būtų rodoma taip: Gavote 1000€. Liko 9999km. | Dabartinis uždarbis: 2568€. Šį dalyką, būtų galima išjungti per /nustatymai, bet vis dėl to, jis būtų laikomas kaip default nustatymas.

 

Kuom tai naudinga?

 

  • Nereikėtų rašyti /uzdirbau, kiekvieną kartą, kai nori pasižiūrėti koks yra tavo uždarbis, keliant ridą, manau tai būtų tikrai labai patogu, kiekvieną kilometrą sekti savo uždarbį.

 

 

Pridedu:

 

Per /nustatymai eitų padaryti, kas kiek kilometrų rodytų tą uždarbį!

 

 

 

Tikiuosi mano pasiūlymas Jums patiko.

 

Būtų malonu išgirsti Jūsų kritiką ir pamatyti Jūsų balsą!

 

Ačiū Jums!

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Domantas_Impressive rašė:

Pavyzdžiui aš, nenaudoju keybindo ir man tai tikrai būtų patogus toks dalykas. Naujokai taip pat keybindo nenaudoja.

 

Pridedu:

 

Per /nustatymai eitų padaryti, kas kiek kilometrų rodytų tą uždarbį!

Nenaudoji, tai pradėk naudoti. Matau vien pagal tavo forumo paskyra, kad to sargo net nežaidi, o kaip daugėlis vaikų ateini, pasivažinėji ar padirbi kokį be pakvietimo darbą ir atsijungi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Frozen_Inferno rašė:

Nenaudoji, tai pradėk naudoti. Matau vien pagal tavo forumo paskyra, kad to sargo net nežaidi, o kaip daugėlis vaikų ateini, pasivažinėji ar padirbi kokį be pakvietimo darbą ir atsijungi.

 

Jauti ką šneki? :D Prie ko čia vaikiškumas? Čia nėra bereikalingas šūdas, kelios kodo eilutės ir idėja yra įgyvendinta. Tu man apskritai nevadovauk ką aš turiu naudoti, o ko ne. Žaidžiu čia dėl to, nes yra smagu. Tavo argumentas yra apskritai silpnas ir absoliučiai nepaaiškina, kodėl ši idėja yra bloga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 16 minutes(-ių), Domantas_Impressive rašė:

 

Jauti ką šneki? :D Prie ko čia vaikiškumas? Čia nėra bereikalingas šūdas, kelios kodo eilutės ir idėja yra įgyvendinta. Tu man apskritai nevadovauk ką aš turiu naudoti, o ko ne. Žaidžiu čia dėl to, nes yra smagu. Tavo argumentas yra apskritai silpnas ir absoliučiai nepaaiškina, kodėl ši idėja yra bloga.

Jaunuoli nebeprakaituok, aš tau aiškiai parašiau, sarge yra pilna nereikalingo šūdo ir tokios nesamonės betrūko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 25 minutes(-ių), Frozen_Inferno rašė:

Jaunuoli nebeprakaituok, aš tau aiškiai parašiau, sarge yra pilna nereikalingo šūdo ir tokios nesamonės betrūko.

 

Kažkaip keista, kai tau yra 15 metų vadinti mane jaunuoliu. Na, ką padarysi, kartais atsiranda tokių keistuolių. Dar kartą sakau, argumentuok, kodėl tai šūdas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Manyčiau, kad nelabai toks dalykas reikalingas, nes čia tavo pasirinkimas ar tu žiūrėsi į tą /uzdirbau ar ne. Aš pvz keldamas tik vieną kartą pažiūriu /uzdirbau ir man gana. Jei ten daleiskim kas 1min žiūrėsi į /uzdirbau, tai irgi nk gero nebus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...