Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Astijus_Andreas

/bukle atstatymas

/bukle  

73 balsai(-ų)

  1. 1. Reikalinga?



Rekomenduoti pranešimai

2017-06-11 at 17:35, Silvestras_Armanis rašė:

Tikrai reiktų kažko tokio, nes nieko neveikt ir laukti kol atsistatys būkle neidomu

 

2017-06-11 at 17:42, Keilo_Dollar rašė:

Joo, sutinku, reiktu kažką pakeisti, kad įdomiau ta būkle atsistatytų. Aš už.

 

2017-06-11 at 18:09, Arensas_Samp rašė:

Jo gera idėja ir gal dar tuomet galima butu padaryti kad kažkiek % nuo sumos tiesiog dingtu

 

2017-06-11 at 23:29, Vicente_Calderon rašė:

Gera pasiūlymas, nes tie katrie neturi verslo ir dirba su mašinomis ir nori gauti į minutę kažkiek pinigų. Aišku čia ir medikams daugiau darbo atsirastų. 

 

2017-06-13 at 00:16, Arnas_Anatomys rašė:

Buvo lygtais kazkada siulyta, bet anyways gera ideja, praverstu toks dalykas.

 

2017-06-13 at 02:21, Eimantas_Bosas rašė:

Geras pasiūlymas. Ir medikams atsirastų papildoma komanda, ir, manau, ji būtų tikrai naudinga. 

 

2017-06-13 at 10:19, Linas_Telia rašė:

Puiki įdėja atsirastu medikams daugiau komandu, nereiktu tiek daug laukti.

 

2017-06-13 at 14:08, Gytis_Remixx rašė:

Aš pritariu šiai idėjai, tikrai reiktų kažko panašaus!

Bei medikams šioks toks atnaujinimas būtų :)

 

2017-06-14 at 13:33, Kristupas_Sum rašė:

Pritariu. Reikia kazko idomesnio.

 

2017-06-15 at 20:55, Domas_Liuxas rašė:

Gera idėja. Tikrai reiktų. Už

taip, taip, ačiū, bet dar balsų trūksta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš sutikčiau su tavo pasiūlymu, bet nesupyk, kad aš turiu savo nuomonę ir manau, jeigu pradės daryt tokius pasiulymus, mes tiesiog nebeturėsime ką veikt tam serveryje, nes viska galėsime gaut labai greit, ("Pavyzdžiui: Hmm, man reik buklės, pyst išsikviečiam medikus ir jau turim, hmm reik teisių pyst nusiperkam, reik dar ko nors pyst nusiperkam.."). Aišku tai turi gerą pusę, kad ale gerina ekonomiką, bet jos nebepakeisi.. Beje šis pasiulymas nepagerintų ekonomikos, o tik padėtų ja greičiau gadint. Manau reik, kažką palikt, kad ir reiktų biški palaukt ar panašiai.

Čia tik mano nuomonė, kiekvienas turi savo, peace.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

6/19/2017 at 00:22, Lukas_Klebonckis rašė:

Aš sutikčiau su tavo pasiūlymu, bet nesupyk, kad aš turiu savo nuomonę ir manau, jeigu pradės daryt tokius pasiulymus, mes tiesiog nebeturėsime ką veikt tam serveryje, nes viska galėsime gaut labai greit, ("Pavyzdžiui: Hmm, man reik buklės, pyst išsikviečiam medikus ir jau turim, hmm reik teisių pyst nusiperkam, reik dar ko nors pyst nusiperkam.."). Aišku tai turi gerą pusę, kad ale gerina ekonomiką, bet jos nebepakeisi.. Beje šis pasiulymas nepagerintų ekonomikos, o tik padėtų ja greičiau gadint. Manau reik, kažką palikt, kad ir reiktų biški palaukt ar panašiai.

Čia tik mano nuomonė, kiekvienas turi savo, peace.

jo, is dalies turbut teisingai sakai ir gerbiu nuomone, taciau pasilieku prie savo ir ginu ja, nes man tai atrodo reikalinga

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...