Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Zilvinas_Sandnes

Pasiūlymai dėl mafijų DPKT

1 Pasiūlymas  

37 balsai(-ų)

  1. 1. 1 Pasiūlymas

  2. 2. 2 Pasiūlymas

  3. 3. 3 Pasiūlymas



Rekomenduoti pranešimai

prieš 23 minutes(-ių), Vasia_Carter rašė:

1. kodėl prašai aprašyti kandidatus, kad jiems perleisti kritiniam atvėjui, kas jau daroma 7 metus, bet pats atsisakai perimti valdžią. Rašai vienam bet darai priešingus dalykus. :D

Tu čia man? sakai tipo ,kad aš atsisakiau ar ką ? pagalvok man net tokio šanso niekada nebuvo :D, niekas man nesiulė ar ką, tu įsitikink jeigu tu čia man sakai, nes to nebuvo galiu tau drąsiai pasakyt, iki šiol nebesuprantu apie ką tu, jeigu kur pildžiau dažniausiai išbudavo visą mėnesį

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sutinku su visom trejom įdėjom, o dėl antros galima ir dadėti, kad gavus direktorių, per kažkiek laiko būtų gaunama piniginė suma, nes jei tarkim gauni direktorių, ir duoda tas šaibas, tai galėtų iškarto ir palikt kaip ir  dabar tai daro. Trečia įdėja man buvo pati aktualiausia, jos reikia tikrai, reik grąžinti senus tuos gerus laikus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 17 valandas(-ų), Mantas_Zalgirietis rašė:

Kai buvo naudojami busai, monstrai ir pan. tai nebuvo jokių aimų arba dar tik patys pirmieji paprasčiausi, o su dabartiniais aimais beveik neįmanoma būtų net 10min išlaikyti. Gal ir pliusas tik tas būtų dpkt, kad nereiktu direktorių taip dažnai rinkti, bet mafijose nebūtų jokio įdomumo, nes tokie karai neįdomus, o grobimus galima daryti tik kas 30min. O antras pasiūlymas tai zjbs, šiaip dar kažką reikėtų sugalvoti dėl mafijų dfondų augimo, nes vien išlaikyti mėnėsį kainuoja apie ~80-100m ginklams, np paslaugoms, premijoms ir nemalonės išsipirkimams, jei gauni išpirkas pastoviai iš kitos mafijos tai gerai, o jei pats moki tai jau tada kas dieną mokant po 1 išpirką susidarytų kažkur ~400m išlaidų, tai naujokams tokiems net nėra šansų išbūti mėnesį.

šiaip ir dabar galėtu nebūt aimu , jei padarytu , kad su cheat negalėtum i serveri prisijunkt ,bet bumeriui neapsimoka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...