Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Khai_Offline

Darbų xp

Ar sutinkate su šiuo pasiūlymu?  

53 balsai(-ų)

  1. 1. Ar sutinkate su šiuo pasiūlymu?



Rekomenduoti pranešimai

Dabar galima gauti darbo xp tik kai esi darbe ir už kiekviena minute gauni biški darbo xp. Mano pasiūlymas būtu toks, kad būtu galima gauti darbo xp ir už iškvietimus/nuvežimus/pardavimus/pagydimus/nušautus žaidėjus per gaujų mafijų karą (arba atlikta žalą (10žalos = 1xp))/baudas/eterije prabūtas minutes ir t.t. Bet, kad būtu duodama per pus mažiau xp negu už minutes. Tarkim po 5xp už anksčiau išvardintus veiksmus..


nes tik sarge galima gauti darbo patirties tik būdamas online..

 


 

prieš 6 minutes(-ių), Draugas_Tavo rašė:

Idėja gal ir nieko tik klausimas tada imanoma bus kad darbo xp turės daugiau negu bendro? Pvz darbo 300k bendro 100k?

nu va neibent reiktu padaryt kad bendrai sudėta darbo patirtis neviršutu bendros patirties

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

UŽ, tikrai gan įdomi idėja. Bet tuoj prasidės kitu žaidėjų PREIŠ kodėl? - va tipo naujokai užsikels XP pasiims direktorius ir pan, nei bus patyrė normaliai ir pan. Šiaip aš už.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Arnas_Corres rašė:

UŽ, tikrai gan įdomi idėja. Bet tuoj prasidės kitu žaidėjų PREIŠ kodėl? - va tipo naujokai užsikels XP pasiims direktorius ir pan, nei bus patyrė normaliai ir pan. Šiaip aš už.

Dėl direktorių, tai visai nesvarbu xp. Ir dabar gauna direktorius kurie turi po kelis šimtus k xp..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Arnas_Corres rašė:

UŽ, tikrai gan įdomi idėja. Bet tuoj prasidės kitu žaidėjų PREIŠ kodėl? - va tipo naujokai užsikels XP pasiims direktorius ir pan, nei bus patyrė normaliai ir pan. Šiaip aš už.

Ka tu cia svajoji xd naujokai drk ims? Dauguma naujokeliu yra nepilnameciai, net rasyt nemokantys, kur juos isrinks? O jeigu kalba apie pusiau zinomus veidus tai why not? Kai kurie naujokus jus, veteranus , apdeda viskuo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 16 minutes(-ių), Edas_Green rašė:

Ka tu cia svajoji xd naujokai drk ims? Dauguma naujokeliu yra nepilnameciai, net rasyt nemokantys, kur juos isrinks? O jeigu kalba apie pusiau zinomus veidus tai why not? Kai kurie naujokus jus, veteranus , apdeda viskuo :)

Galvoji naujokai negali nusipirkti anketu kurie parašo tiesiog OSUM anketas ir fsvio, pasiėma ta direktorių. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš už idėja nebloga, tačiau reikia kažką sugalvoti su bendru xp, nes jeigu bendras kils tik po 10xp tai tuoj su darbo xp galima bus aplenkti savo bendrą patirties taškų kiekį. Idėja gera, bet yra ir kita jos pusė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...