Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Khai_Offline

Darbų xp

Ar sutinkate su šiuo pasiūlymu?  

53 balsai(-ų)

  1. 1. Ar sutinkate su šiuo pasiūlymu?



Rekomenduoti pranešimai

Šiaip man nėra svarbu tokie dalykai, bet asmeniškai sutinku, nes reiktų tokių dalykų..

Dabar tos patirties iš darbų gauti tikrai sunku, o už šiuos dalykus tikrai gautum daugiau todėl pamygau - už.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 valandas(-ų), Edva_Smoove rašė:

aš įsivaizduoju kaip pradės staiga xp kilt tiems, kurie "nolife'ina" :D bet šiaip už, visgi tai san andreas realus gyvenimas ;)

Šita irgi įsivaizduoju kai tokie kaip Smoriginas turės ne 5m xp , o 10m :D Aišku įdėją įdomi, jeigu taip padarytų būtų visai fainai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Vapšie geriausia manau padaryt, kad TIK už tai butų galima gaut xp, nes tada matytusi kurie dirba, o kurie tik sėdi G.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Saturday, June 24, 2017 at 15:40, Khai_Offline rašė:

Dabar galima gauti darbo xp tik kai esi darbe ir už kiekviena minute gauni biški darbo xp. Mano pasiūlymas būtu toks, kad būtu galima gauti darbo xp ir už iškvietimus/nuvežimus/pardavimus/pagydimus/nušautus žaidėjus per gaujų mafijų karą (arba atlikta žalą (10žalos = 1xp))/baudas/eterije prabūtas minutes ir t.t. Bet, kad būtu duodama per pus mažiau xp negu už minutes. Tarkim po 5xp už anksčiau išvardintus veiksmus..


nes tik sarge galima gauti darbo patirties tik būdamas online..

Idėja gal ir nieko tik klausimas tada imanoma bus kad darbo xp turės daugiau negu bendro? Pvz darbo 300k bendro 100k?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...