Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Tommy_White

/taz Pakeitimas

/taz Pakeitimas  

37 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikia to?

    • Taip
    • Ne (argumentuosiu, kodėl)


Rekomenduoti pranešimai

Kadangi dirbu teisėsaugoj, ir gali atrodyti nelogiška iš mano pusės, kad noriu pakeisti teisėsaugos reikmes, bet neesmė, siūlau pakeisti galima sakyti tazerio naudojimo galimybes, apačioj įmesiu video, kaip atrodys tazeris ir jo poveikis. Parašius /taz vietoj desert eagle ginklo į rankas duotų silenced pistol, tarkim iššovus vieną kartą žmogų nukratytu, antrą kartą galėtu šauti tik po tam tikro laiko, dar kartą parašius /taz sugražintu desert eagle. Bent kažkiek realybės ir įdomumo. Dabar su mp5 spamint po 20 kulkų manau nesamonė.

Silenced pistol (jeigu kas nežinot) - b8eca177e4df340c3b7e109540062c11176.jpg

@Admin_Bumeris

Video 8:30, bus įdomi jūsų nuomonė tiek teisėsaugininkų, tiek mafijozų.

 

PRIDEDU: Galėtų padaryti, kad iššovus su tazeriu, nukratytų 5-10 sekundžių, bet iš kitos pusės galima padaryti ribotą kiekį šūvių (2-3), bus sunkiau pataikyti į bėglį, reiks arčiau pribėgti, pasibaigus tazeriui, reikėtų pasipildyti ant ginklų pick-upo.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Tommy_White rašė:

Nenoriu čia reklamuot, pasižiūrėk youtube pavadinimą, tas servas dabar uždarytas, bet aišku įdomu ten, sargas niekada toks nebus x(.

Geriau pasakyk už sargą tikrai geresnis nebus.

Aš esu šiaip už pasiūlymą už, nes dabar su tuo MP5 po 20 kulkų lesti - nelabai kažkaip įdomu ar kitaip pasakyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

UŽ, bet kad tik būtų galima pataikyt iš arti , o iš tolio nebūtų galima pataikyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Arturas_Quick rašė:

Nelabai ir už nebent kažka gudro sugalvotu, bet silent turi lygtais tik FTB, ir kai toki tazeri padarytum sarge tesiog Mouse1 Paspaudi ir bėgi arba /baik 

Neveikia toks dalykas, jeigu istisai kas kulka krato, juk xz ten, anksciau silpnesnis tas tazeris budavo bent galejai dar kazkaip pabegt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...