Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

James_Pleksner

Žvėjybos žaidimas

Žvėjybos žaidimas  

48 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikia tokio žaidimo serveryje ?

    • Taip
      40
    • Ne
      8


Rekomenduoti pranešimai

prieš 33 minutes(-ių), Frozen_Inferno rašė:

Mes armijoje jau seniai žvejojom :)

 

 

:DDDDDDDDD ss nuo 06/19, labai senai žvėjojat :DDD krč ne ginčytis šitą temą sukūriau, jei tokie visi gudri tai reikėjo senai pasiūlyma kelt. Laukiu žmonių nuomonių, o ne dar krūvos kurie sakys, kad čia jų įdėja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš už ,bet tik td jeigu iš rankoje turimu pinigų ir ,kad nuimtu kiek nors procentų . Nes sarge kiek girdėjau m perteklius.  O kd pagyvint žvejyba reiktu misija įdėti kokia nors kad pagavus pvz 2k žuvų 50krd duotų. Tai laikinai žvejyba suaktyvintu manau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš už, bet reiktu kažkaip padaryt, kad leistu žaisti ne tik dviese, bet ir keliese pvz:5, nes kuo daugiau chebros, tuo įdomiai, ir manau būtu geriau jeigu galėtu žaisti ne tik iš žvejybos sukauptų pinigų, bet ir iš tų kuriuos jau turi. @James Pleksnerpapildyk temą, jeigu pritari. @James_Pleksner. P.s. srr, kad 2 kartus užtaginau, pirma kart netą užtaginau, ir kaip per tlf rašau neleidžia ištrint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 19 valandas(-ų), Julius_Black rašė:

Aš už, bet reiktu kažkaip padaryt, kad leistu žaisti ne tik dviese, bet ir keliese pvz:5, nes kuo daugiau chebros, tuo įdomiai, ir manau būtu geriau jeigu galėtu žaisti ne tik iš žvejybos sukauptų pinigų, bet ir iš tų kuriuos jau turi. @James Pleksnerpapildyk temą, jeigu pritari. @James_Pleksner. P.s. srr, kad 2 kartus užtaginau, pirma kart netą užtaginau, ir kaip per tlf rašau neleidžia ištrint.

Būtų visai įdomu, bet neskubinam įvykių, jeigu įdės 1 prieš 1 žvėjybą, gal ateityje ir padidintu skaičių kiek gali žaisti žmonių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...