Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Kaire_Koja

Karo limitas tose pačiose gaujų zonose

Ar reikia to ?  

32 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikia to ?



Rekomenduoti pranešimai

Zonos dažniausiai įmamos atsižvelgiant į online skaičiu. Pavizdys - prekybos centrą su 6 darbuotojais prieš 15 beveik betkokioje situacijoje nepaiimsi, o užtat balkonus paiimsi. Dažnai kiekviena zona turi savo taktiką ir tam reikia pakankamai žmonių, jog ją sėkmingai užpultu ar  apgintum. Draudimas rinktis ką nori suvaržo direktoriu, arba kitas atvėjis, tiesiog yra zonų kuriuose vieniem kariauti patinka, kitiem ne. Čia labiau ne pasiūlymo reiktu, o pačių direktorių/pavaduotojų pastangų bei nori vykdyti įvairovęs.

Nors pagalvojus tikriausiai bet koks atnaujinimais su gaujos zonomis nebepadės sutvarkyti situacijos, kadangi visos senos tradicijos nuplaukusios ir niekas į šitą darbą nebežiūri taip kaip ankščiau. 

 

Pagal mane vienintelis dalykas kuris pažadintu gaujų sfera - visų zonų panaikinimas, dviejų naujų gaujų įdėjimas, uzi/drive-by, /reketas, pastatų užieminėjimai ir visą veiksmo kryptį nukreipti į karą prieš teisėsaugą bei paprastus civilius. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 minutes(-ių), Kaire_Koja rašė:

 

Nu o tai tu nesupranti, kad tos „įdomiausios zonos“ niekur nedings ir jose kariaut vistiek eis ? Tik kad retkarčiais teks ir į kitas zonas nuvažiuot pakariaut. 

Oke, kad ir tas pats tavo masinis išsišaudymas - kuo tai yra blogai ? Kad negalėsi kiaurai sienas išnešt visų, o teks akis į akį stot ? Nieks gi nesako, kad visada privalėsit tik kitose zonose kariauti.

 

Pats pagalvok - 1 karas = 2 puolimai. Kiekvienoje zonoje 3 karai = 6 puolimai. 

6 kartus kariausit plovykloj

6 kartus kariausit balkonuose

6 kartus kariausit angaruose

6 kartus kariausit parke 

 

Tiesiog norint kariaut daugiau, teks karts nuo karto ir į kitas zonas nuvažiuot. Tu čia įsivaizduoji, kad jau jei šį pasiūlymą įgyvendins, tai viskas dings tavo ta plovykla ir angarai. Ne

Tai ir dabar padarytas pasiūlymas, kad negalima pult dar kartą tos pačios zonos, jei puolei, ar aš klystu? Pasišaudom ne tik parke ir plovykloj, o ir kitur. Kuom masinis išsišaudymas blogai? Taigi tavo pasiūlymo esmė ir yra padaryti gaujas įdomesnes (kadangi sakei, kad jos žlunga), o kur tu čia matai įdomumą, kai išsišaudai per 10sec? Pats sau prieštarauji, o dar ir ašarytes lieji dėl kažkokių šaudymų per sienas. Pirma ego į vietą pastatyk, o poto bandyk diskutuot apie gaujų gerinimus, kadangi stoka sąsąjų su logika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Lukaz_City rašė:

Zonos dažniausiai imamos atsižvelgiant į online skaičiu. Pavizdys - prekybos centrą su 6 darbuotojais prieš 15 beveik betkokioje situacijoje nepaiimsi, o užtat balkonus paiimsi. Dažnai kiekviena zona turi savo taktiką ir tam reikia pakankamai žmonių, jog ją sėkmingai užpultu ar  apgintum. Draudimas rinktis ką nori suvaržo direktoriu, arba kitas atvėjis, tiesiog yra zonų kuriuose vieniem kariauti patinka, kitiem ne. Čia labiau ne pasiūlymo reiktu, o pačių direktorių/pavaduotojų pastangų bei nori vykdyti įvairovęs.

Nors pagalvojus tikriausiai bet koks atnaujinimais su gaujos zonomis nebepadės sutvarkyti situacijos, kadangi visos senos tradicijos nuplaukusios ir niekas į šitą darbą nebežiūri taip kaip ankščiau. 

 

Pagal mane vienintelis dalykas kuris pažadintu gaujų sfera - visų zonų panaikinimas, dviejų naujų gaujų įdėjimas, uzi/drive-by, /reketas, pastatų užieminėjimai ir visą veiksmo kryptį nukreipti į karą prieš teisėsaugą bei paprastus civilius. 

exactly, gaujas reikia gaivinti su "boom" pasiūlymais, kur kažkas būtų nematyto ir t.t, o ne su šitom nesąmonėm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Martynas_Nomercy rašė:

Tai ir dabar padarytas pasiūlymas, kad negalima pult dar kartą tos pačios zonos, jei puolei, ar aš klystu? Pasišaudom ne tik parke ir plovykloj, o ir kitur. Kuom masinis išsišaudymas blogai? Taigi tavo pasiūlymo esmė ir yra padaryti gaujas įdomesnes (kadangi sakei, kad jos žlunga), o kur tu čia matai įdomumą, kai išsišaudai per 10sec? Pats tau prieštarauji, o dar ir ašarytes lieji dėl kažkokių šaudymų per sienas. Pirma ego į vietą pastatyk, o poto bandyk diskutuot apie gaujų gerinimus, kadangi stoka sąsąjų su logika.

 

paskaityk pasiūlymą, aš ten viską parašiau ir dėl to atnaujinimo su puolimais. Nelieju aš ašarų, man tas pats ant tų tavo šaudymų per sienas, tiesiog pasakau kaip yra. 

Tai va tas ir yra. Kažkas sugalvojo, kad gaujose - tai tik tupėjimas ant stogo ir laukimas. Nėra tikslo čia su tavim diskutuot, nes pilstai iš tuščio į kiaurą ir pats nesuvoki pasiūlymo esmės. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 minutes(-ių), Lukaz_City rašė:

Zonos dažniausiai imamos atsižvelgiant į online skaičiu. Pavizdys - prekybos centrą su 6 darbuotojais prieš 15 beveik betkokioje situacijoje nepaiimsi, o užtat balkonus paiimsi. Dažnai kiekviena zona turi savo taktiką ir tam reikia pakankamai žmonių, jog ją sėkmingai užpultu ar  apgintum. Draudimas rinktis ką nori suvaržo direktoriu, arba kitas atvėjis, tiesiog yra zonų kuriuose vieniem kariauti patinka, kitiem ne. Čia labiau ne pasiūlymo reiktu, o pačių direktorių/pavaduotojų pastangų bei nori vykdyti įvairovęs.

Nors pagalvojus tikriausiai bet koks atnaujinimais su gaujos zonomis nebepadės sutvarkyti situacijos, kadangi visos senos tradicijos nuplaukusios ir niekas į šitą darbą nebežiūri taip kaip ankščiau. 

 

Pagal mane vienintelis dalykas kuris pažadintu gaujų sfera - visų zonų panaikinimas, dviejų naujų gaujų įdėjimas, uzi/drive-by, /reketas, pastatų užieminėjimai ir visą veiksmo kryptį nukreipti į karą prieš teisėsaugą bei paprastus civilius. 

 

prieš 2 minutes(-ių), Martynas_Nomercy rašė:

exactly, gaujas reikia gaivinti su "boom" pasiūlymais, kur kažkas būtų nematyto ir t.t, o ne su šitom nesąmonėm.

 

Pilnai sutinku su City, bet... 

Kiek kartų jau siūlėm tą pasiūlymą, kad mafijos / gaujos galėtų užimti darbų bazę su komandą /uzimti ? Ta patį siūlėm su pastatais ir t.t. bet kažkada Bumeris rašė, kad nedarys, nes ale serveryje jau per didelis DM ir tipo reikia jį mažinti, čia ir yra pagrindinė bėda. Tiesiog reik visiem masiškai aiškint, kad gaujoms to reikia ir tas yra privaloma, tada gal kažkaip kažkada tą pasieksim, o kol kas tiek žinių iš piešinių. 

 

o nomercy, eik pažėsi tų tavo tariamų "boom" pasiūlymų buvo milijonai. juk esi vienas gudriausių ir protingiausių žmonių serveryje, tai pirmyn, kurk temas ir dėstyk savo tuos "boom" pasiūlymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Kaire_Koja rašė:

 

paskaityk pasiūlymą, aš ten viską parašiau ir dėl to atnaujinimo su puolimais. Nelieju aš ašarų, man tas pats ant tų tavo šaudymų per sienas, tiesiog pasakau kaip yra. 

Tai va tas ir yra. Kažkas sugalvojo, kad gaujose - tai tik tupėjimas ant stogo ir laukimas. Nėra tikslo čia su tavim diskutuot, nes pilstai iš tuščio į kiaurą ir pats nesuvoki pasiūlymo esmės. 

pasiūlymo esmė kariauti neįdomiose zonose. pirma sakai, kad prasidės nauji taktikų galvojimai, o poto, kad maždaug kuom čia gali būti blogai išsišaudymas per 10sec? tai visgi aš, ar tu pilstai iš tuščio į kiaurą? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Kaire_Koja rašė:

o nomercy, eik pažėsi tų tavo tariamų "boom" pasiūlymų buvo milijonai. juk esi vienas gudriausių ir protingiausių žmonių serveryje, tai pirmyn, kurk temas ir dėstyk savo tuos "boom" pasiūlymus.

tai čia mano bėdos, kad jų nedaro? jei bumeriui nereikia kažkokių "masiškų dm", tai vadinasi nereikia ir įdomių karų zonose. simple af

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Martynas_Nomercy rašė:

pasiūlymo esmė kariauti neįdomiose zonose. pirma sakai, kad prasidės nauji taktikų galvojimai, o poto, kad maždaug kuom čia gali būti blogai išsišaudymas per 10sec? tai visgi aš, ar tu pilstai iš tuščio į kiaurą? :D

 

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „facepalm“

 

Tu čia rimtai pranešimų atėjai pasirinkt ar kas ? Dabar ir vyksta tie išsišaudymai per 10 s., o tu išmastyk, kaip reik kariaut. Tau lengviausia pasakyt, kad nieks taktikų negalvos, nes jų neįmanoma sugalvot. Gaujų valdžia pilnai sutinka su pasiūlymų, tik tokie proto guzai kaip tu čia kažką bando įrodyt. 

 

Nesmagu, kai vienoj vietoj atsiras 20 x 20 žmonių ane ? Aimas kitus targins, lengva pagaut bus. Dabar smagiau iš tolo su silentu pašaudyt ir pavaidint, koks daužytojas esi :D :D :D :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Kaire_Koja rašė:

 

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „facepalm“

 

Tu čia rimtai pranešimų atėjai pasirinkt ar kas ? Dabar ir vyksta tie išsišaudymai per 10 s., o tu išmastyk, kaip reik kariaut. Tau lengviausia pasakyt, kad nieks taktikų negalvos, nes jų neįmanoma sugalvot. Gaujų valdžia pilnai sutinka su pasiūlymų, tik tokie proto guzai kaip tu čia kažką bando įrodyt. 

 

Nesmagu, kai vienoj vietoj atsiras 20 x 20 žmonių ane ? Aimas kitus targins, lengva pagaut bus. Dabar smagiau iš tolo su silentu pašaudyt ir pavaidint, koks daužytojas esi :D :D :D :D

dabar vyksta išsišaudymai per 10s? čia nebent tuo atvėju, jei pas vieną gaują pasijungę žymiai mažiau žaidėjų, nei kitoj. nesmagu, kai atsiras 20 x 20 žmonių? o tai kaš čia smagaus tu man paaiškink? tavo argumentas: aimų prigavimas. Bet čia mes kalbam apie įdomesnius karus, o ne naudą cheaterių gaudytojams. worst of the worst.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...