Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Kaire_Koja

Karo limitas tose pačiose gaujų zonose

Ar reikia to ?  

32 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikia to ?



Rekomenduoti pranešimai

Ką tik, Martynas_Nomercy rašė:

dabar vyksta išsišaudymai per 10s? čia nebent tuo atvėju, jei pas vieną gaują pasijungę žymiai mažiau žaidėjų, nei kitoj. nesmagu, kai atsiras 20 x 20 žmonių? o tai kaš čia smagaus tu man paaiškink? tavo argumentas: aimų prigavimas. Bet čia mes kalbam apie įdomesnius karus, o ne naudą cheaterių gaudytojams. worst of the worst.

 

Kaip norėčiau parašyt, bet nenoriu įspėjimų forume. Gerai, kadangi tau kaip Kralikui viską reikia aiškint punktais - važiuojam: 

 

*Kariaut zonose, kuriuose vyksta karai dabar - GALĖSITE vistiek. Tik retkarčiais teks ir kitose zonose pakariaut. !!! NE VISADA REIKĖS KARIAUT KARUSELĖSE, DEGALINĖSE AR KITUR !!!  

*Apie išsišaudymus šneku ne kiekviename kare, o kaip tu pats ir minėjai "degalinėse" ir t.t. 

*Apie 20x20 kalbu ne dėl naudos čyterių gaudytojams - o tai, kad žaidėjai bijos naudot tavo taip pamiltą aim'ą, nes bus per daug ez pagaut. 

*Aimų prigavimas nėra mano argumentas. Tiesiog paaiškinu, kad tu tiek nenori šito atnaujinimo, kad jei teks kariaut "20x20" - tavo aimas bus šūdo vertas ir nusibos tau kurt naujus acc nes visi blistuose bus. 

 

Gali toliau komentuot kiek nori, aš viską pasakiau ir daugiau kalbos su tavim nėr. adios amigos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jus tarkim pasižiūrėkit šituose servuose amerikiečių kaip gaujų sistemos padarytos. Čia prilekia viena gauja su mašina, pamato ktios gaujos atstovus savo hood'e ar kur ir išlipa iš tačkų ir supisa. Ir žinokit, man žymiai yra įdomesnė veikla negu tos atsiprašant supistos zonos. Tos mūsų zonos niekam tikusios serverį, svarbios tik dėl procentų, ir kas iš tų procentų? Jokios naudos, visiem dalampački bleha, tose zonose nieks nebūna, nėra jokios veiklos, visiškai nerealybiškai, tuščia kaip saharos dykumoj. Visi savo bazėse tupi ir bėgioja nuo stogo ant stogo.. Gaujos turi būti tokios, jog ant kiekvieno kampo būtų tų gaujiniu ir kiti jų bijotų.  Reik kažką tikrai galvot su gaujom, pasiūlymų turiu tikrai daug, kad tik pagyvint gaujas.

 

 

 

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 17 minutes(-ių), Kaire_Koja rašė:

 

Kaip norėčiau parašyt, bet nenoriu įspėjimų forume. Gerai, kadangi tau kaip Kralikui viską reikia aiškint punktais - važiuojam: 

 

*Kariaut zonose, kuriuose vyksta karai dabar - GALĖSITE vistiek. Tik retkarčiais teks ir kitose zonose pakariaut. !!! NE VISADA REIKĖS KARIAUT KARUSELĖSE, DEGALINĖSE AR KITUR !!!  

*Apie išsišaudymus šneku ne kiekviename kare, o kaip tu pats ir minėjai "degalinėse" ir t.t. 

*Apie 20x20 kalbu ne dėl naudos čyterių gaudytojams - o tai, kad žaidėjai bijos naudot tavo taip pamiltą aim'ą, nes bus per daug ez pagaut. 

*Aimų prigavimas nėra mano argumentas. Tiesiog paaiškinu, kad tu tiek nenori šito atnaujinimo, kad jei teks kariaut "20x20" - tavo aimas bus šūdo vertas ir nusibos tau kurt naujus acc nes visi blistuose bus. 

 

Gali toliau komentuot kiek nori, aš viską pasakiau ir daugiau kalbos su tavim nėr. adios amigos

1. Taigi padarytas pasiūlymas, kad negalima pulti tos pačios zonos dar kartą. Kas tau čia yra blogai tu man parašyk? Jug nesišaudom 24/7 plovykloj, nuvažiuojam ir į kitas zonas etc.

2. Tų "nurašytų" zonų principas yra same kaip ir degalinės - pušinimas. Bananas, karuselė, prekybos centras, skersgatvis.

3. Nebus įdomu kariaut, bet bent bijos naudoti tą pamiltą aimą. Gruv logic on a killstreak (nors buvo kalbama apie zonų gaivinimą :)))))))))))

4. Aš kalbu apskritai apie įdomius karus galvojant ir komunikuojant, o ne išsišaudant per 10sec. Aimų čia nekišk, nes juos naudojo ir naudos.

 

su tavim kažką šnekėt - biggest time wasting, kadangi rašai kad tik rašyt. Aš tau jau pasakiau 4 postais atgal, kuom šitas tavo pasiūlymas yra blogai, bet tu man aiškini kažkokias nesąmonės. Pasiūlymo pointas buvo - gaujų atgaivinimas nekariaujant tuose pačiose zonose, bet nuvažiavai link masiškų išsišaudymų ir baimės aimų naudojimui. įkelk dar vieną meme ir paaiškink punktais, nes still nepasakai kažko, kas būtų naudinga gaujoms. 

 

sėkmės kitą kartą.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 minutes(-ių), Keilo_Dollar rašė:

Jus tarkim pasižiūrėkit šituose servuose amerikiečių kaip gaujų sistemos padarytos. Čia prilekia viena gauja su mašina, pamato ktios gaujos atstovus savo hood'e ar kur ir išlipa iš tačkų ir supisa. Ir žinokit, man žymiai yra įdomesnė veikla negu tos atsiprašant supistos zonos. Tos mūsų zonos niekam tikusios serverį, svarbios tik dėl procentų, ir kas iš tų procentų? Jokios naudos, visiem dalampački bleha, tose zonose nieks nebūna, nėra jokios veiklos, visiškai nerealybiškai, tuščia kaip saharos dykumoj. Visi savo bazėse tupi ir bėgioja nuo stogo ant stogo.. Gaujos turi būti tokios, jog ant kiekvieno kampo būtų tų gaujiniu ir kiti jų bijotų.  Reik kažką tikrai galvot su gaujom, pasiūlymų turiu tikrai daug, kad tik pagyvint gaujas.

 

 

 

 

 

 

taip! kol kažko panašaus nebus įdėta, tuom čia šitie siūlomi atnaujinimai bus useless (gaujų gaivinimo atžvilgiu).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Albertas_Legend rašė:

is vis pritarciau tam, kad prideti naujas zonas nes cia yra senos pabodusios ir neidomios, bananas gal dar dar ir tos kitos pagrindines, bet tie angarai ir t.t. nu atsibodusi seniena. bet aisku bumeris to nedarys ir neprides nauju zonu..

 

Taigi va... Kam jam daryt gaujų zonas ir padėt bent kažkiek patvarkyt gaujas, jeigu galima įdėt radistams naujų skinų. sad..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Kaire_Koja rašė:

 

Taigi va... Kam jam daryt gaujų zonas ir padėt bent kažkiek patvarkyt gaujas, jeigu galima įdėt radistams naujų skinų. sad..

jo ir dar kokiu nors pribumbasu su vaistinelem. zdz keilo buvo numetes pavyzdziu, tai tikrai idomu pasirode amerikanu serveriuose, privaro pasidauzo ir isvaro, o cia sargyne kazkokie nereikalingi procentai del kuriu irgi nera naudos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 20 minutes(-ių), Keilo_Dollar rašė:

Jus tarkim pasižiūrėkit šituose servuose amerikiečių kaip gaujų sistemos padarytos. Čia prilekia viena gauja su mašina, pamato ktios gaujos atstovus savo hood'e ar kur ir išlipa iš tačkų ir supisa. Ir žinokit, man žymiai yra įdomesnė veikla negu tos atsiprašant supistos zonos. Tos mūsų zonos niekam tikusios serverį, svarbios tik dėl procentų, ir kas iš tų procentų? Jokios naudos, visiem dalampački bleha, tose zonose nieks nebūna, nėra jokios veiklos, visiškai nerealybiškai, tuščia kaip saharos dykumoj. Visi savo bazėse tupi ir bėgioja nuo stogo ant stogo.. Gaujos turi būti tokios, jog ant kiekvieno kampo būtų tų gaujiniu ir kiti jų bijotų.  Reik kažką tikrai galvot su gaujom, pasiūlymų turiu tikrai daug, kad tik pagyvint gaujas.

 

 

 

 

 

 

Lygini rp serva ir grp.

tuose servuose tu neatvarai is oro nepradedi saudyt, kiekvienas zmogus ten ginklo neturi, dazniausiai rp servuose jei mirsti, tavo sukurtas asmuo buna uzsaldomas, o jeigu neuzsaldo, tu pamirsti apie savo zudikus ir t.t ir zaidi toliau savo zaidima. Gali daugiau pasigooglint apie rp servus manau daug info yra. O uz sita pasiulyma uz.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tos kitos zonos jau pamirštos, nes yra kai kurios hujovos, neįdomios, bet prie tavo pasiūlymo aš prisidedu, kadangi man nesvarbu kur daužyti ir dabar per 2h ar netgi 3h karą atsibodo tos pačios zonos, ir netgi bendradarbiai taip sako, tad sutinku, kad nors pabandyti šitą įdėją. O šeip gaujų zonas reiktų keisti į kažką įdomiau, kažkas panašaus kaip Keilo rašė, nes jau kiek laiko būnu, ta pati rutina tos pačios zonos, tas pats principas, nieko įdomaus nebėra per tiek metų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...