Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Tadas_Kietauskas

Tadas_Kietauskas

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas? Tadas
  • Pravardė? Tokios kaip ir neturiu, tiesiog Tadžiu vadina.
  • Amžius? 17
  • Zodiako ženklas? Žuvys
  • Kur gyveni? Mažeikių raj.
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai?  Lankau tinklinį, seniau teko ir badmintoną lankyt.
  • Ką veiki laisvalaikiu? Laisvalaikiu mėgstu su draugais lauke pasportuot, gitara groti.
  • Kiek laiko žaidi serveryje? Žaidžiu apie 5 metus.
  • Kokios muzikos klausai? Klausau viską pagal nuotaiką, pas mane būtų galima playlist'e rasti visko ko tik nori :D
  • Mėgstamiausias sportas? Tinklinis.
  • Kas yra tavo autoritetas? Didelę gyvenimo dalį buvo vyresnis brolis, stengdavaus į jį lygiuotis, bet dabar autoriteto nebeturiu, nes jau savo kelią pačiam tiest reikia :).
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Tai buvo pirmasis mano tokio pobūdžio serveris, nesitikėjau jame ilgai ir žaist, bet patiko, o į kitus po to net žiūrėt nesinori.
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!): Turiu, katę, storulę Milką.
    Spoileris

    c586dfc9a4ebfe416c12a5cf26d5795921.jpg

  • Turi brolių, seserų? Turiu 2 brolius.
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? Manyčiau, kad turėti gražią ir mylinčią šeimą.
  • Kokie tavo privalumai? Mėgstu pajuokaut, esu labai draugiškas, nuoširdus.
  • Kokie tavo trūkumai? Skaldau medinius prikolus, galiu greit užsiplieksti, kartais būnu užsispyręs.
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Nedaug fotografuojuos, bet pažiūrėsim ką čia įkėlus :D.
    Spoileris

    a30d9f3298a0dc152d54033b98b38947675.jpg

    262c5bb7a43e8de00d593b5785223d93754.jpg

    1ed96ce08e3b50610d79f05d5585c6a3143.jpg

    fa7c5707cfdd39b7b585f18a5dd47750157.jpg

    P.S Apdovanosiu kuris pirmas atras, kas 3-oje mano nuotraukoje ne taip. Bus toks žaidimėlis smagus :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...