Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Rokas_Problem

BŪTINA

Jūsų asmeninis požiūris  

23 balsai(-ų)

  1. 1. Turi būti lygybė tarp darbų?



Rekomenduoti pranešimai

Prieš !! Ir taip sugadinta serverio ekonomika reikia ją gerinti , o ne bloginti toliau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas. Padarei klaidą temos pavadinime, bet ta klaida - fakto. Nėra būtina, o atvirkščiai - nereikalinga. Ir taip kainas užsikėlę nevaikiškai, kas antras serverio žaidėjas - naloge. Kviečiant - ne visada sulaukiam reporterių reakcijos, o paskelbus į /vip ne tik būnam užmutinti, bet ir nalogus gaunam, nes prikūrę esat ten temų kažkokių nesąmoningų. Nenumirsit ir be tų 500€. :) 

 

Prieš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai pala normalus suo, ateina paskelbt i /vip kas jam ridos pakels o jus uzmutinat ir dar naloga uzdedat, nesuprantu jusu kainos kosmines, ten ne darbo laiku + nalogas mazai zmoniu kas perka, manau pakankamai daug uzdirbat ,kad dabar imtu ir tavo ta nesamone padarytu kad uz skelbima 500 i dfonda gautumet jeigu ten tarkim dirba 10 zmoniu ir visi turi nu tarkim po 100 skelbimu kaip pvz vienu momentu tai uz tuos skelbimus dar gaunat 500k papildomai darbui, cia kaip pavyzdi pasakau, kas uzdirba serveryje uzdirba 500k i dfonda is sistemos :DDDDDDDDDDD nejokio darbo nera tokio kuris tokius pinigus nestu, serverio ekonomikai ir taip p**da, dar labiau viska gadinsit siekdami naudos sau, paleavinkit jus gal ta sarga grc, pries.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 valandas(-ų), Rokas_Problem rašė:

jum gaila skregos?

Tu pirma prieš sakydamas kažkokį žodį "Skregos" įsitikink ar visi ji žino, jeigu tu taip auklėtas nereiškia, kad visi tokie, aš asmeniškai suprantu, na bet p*, įdomu tik kodėl mus taip vadini ? man tikrai nėra gaila ten t.t, bet patys pažiūrėkit ką siulot wtf nu per daug fantazijos sakau tavo tam pasiūlyme, gi sakau kiek limonų per 2h sugeneruotumėt ? ten su pilna komanda t.t ,kai būtų pvž daug dirbančių vienu momentu, na dėl 50 už skelbimą dar gal gal, bet tikrai ne 500, ir tai nebūtinas atnaujinimas, nes jūsų darbas yra vienas iš pelningiausių ir tiek, o jūs norit dar ir dar, geriau atsižvelkit į darbus tokius ,kaip mechanikus ar pan, įdėjo vat jiems /traktas ar kaip ten vistiek pardavinėja po kelias k vargšai, o aš tarkim noriu nusipirkt tų skelbimų ten, tai turi būdamas naloge išleisti minimum 500k, kas tokius pinigus uždirba vienu momentu? tik NP, nes gp tokių pinigų tikrai nemanau ,kad gauna vienu momentu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 valandas(-ų), Zilvinas_Sandnes rašė:

Tu pirma prieš sakydamas kažkokį žodį "Skregos" įsitikink ar visi ji žino, jeigu tu taip auklėtas nereiškia, kad visi tokie, aš asmeniškai suprantu, na bet p*, įdomu tik kodėl mus taip vadini ? man tikrai nėra gaila ten t.t, bet patys pažiūrėkit ką siulot wtf nu per daug fantazijos sakau tavo tam pasiūlyme, gi sakau kiek limonų per 2h sugeneruotumėt ? ten su pilna komanda t.t ,kai būtų pvž daug dirbančių vienu momentu, na dėl 50 už skelbimą dar gal gal, bet tikrai ne 500, ir tai nebūtinas atnaujinimas, nes jūsų darbas yra vienas iš pelningiausių ir tiek, o jūs norit dar ir dar, geriau atsižvelkit į darbus tokius ,kaip mechanikus ar pan, įdėjo vat jiems /traktas ar kaip ten vistiek pardavinėja po kelias k vargšai, o aš tarkim noriu nusipirkt tų skelbimų ten, tai turi būdamas naloge išleisti minimum 500k, kas tokius pinigus uždirba vienu momentu? tik NP, nes gp tokių pinigų tikrai nemanau ,kad gauna vienu momentu.

O jei rimtai, dabar taip. Tie jūsų sakymai, kad reikia sutvarkyti serverio ekonomikas yra tiesiog juokingi. Čia ne tai, kad žlugęs dalykas, bet laikui einant perprastas. Verslus po 10k turi kas antras, ridą kelk kada nori už kiek nori, doneitai čia kas keliasdešimt minučių. Čia žiūrint kaip mokėsi sužaist, jei Tu idiotas vergas esi, tai tu ir dirbk už centus, normalūs mąstantys žaidėjai pagal situaciją serveryje ir derinsis kaip gauti kiek įmanoma geriau. Jei Tu su ūbago mentalitetu loši, tai čia nemano reikalas. O dėl vip chatų, tai mažiau išpizdėję būsit gal ir paderinsim ką nors dėl kitokių bausmių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

padirbsit galesit sneket is esmes gal po 500 euru ir per daug bet manau po kokiu 5-10euru galima butu padaryt ir nera toks jau labai pelningas darbas kaip manot paemi kokiu 50iskv ir gauni kokius 2m tai nera labai daug sjp tai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...