Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Kokas_Kiesa

Pinigų restartas.

Ar serveriui šio dalyko reikia?  

302 balsai(-ų)

  1. 1. Ar serveriui šio dalyko reikia?

    • Taip
      165
    • Ne
      137


Rekomenduoti pranešimai

realiai visi sarg zaidejai uz, tik 5% yra pries, tai naxui nedaryt? Aisku uz, pritariu vodufui, kad po restarto nebeitu saibos uz sedejima g, nors realiai abejoju ar kazka pakeis, nelsonas 1k min isaus ir jau 80m turi

siulyciau padaryt dienos limita, kad per diena gali kazkiek saibu gaut is verslo, ta prasme, turiu omeny, kad limitas tarkim 3m turint 10k versla, pasieki 3m ir vsio, nebegausi daugiau saibu ta diena

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 minutes(-ių), Fro_Zen rašė:

realiai visi sarg zaidejai uz, tik 5% yra pries, tai naxui nedaryt? Aisku uz, pritariu vodufui, kad po restarto nebeitu saibos uz sedejima g, nors realiai abejoju ar kazka pakeis, nelsonas 1k min isaus ir jau 80m turi

siulyciau padaryt dienos limita, kad per diena gali kazkiek saibu gaut is verslo, ta prasme, turiu omeny, kad limitas tarkim 3m turint 10k versla, pasieki 3m ir vsio, nebegausi daugiau saibu ta diena

Tavo idėja man patiko, teisiog nereikia tu pinigu rr,aš verslo neturiu tai :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kad nebus to pinigų restarto tai čia 100 procentų. Tiek metų jo nebuvo, nebus ir dabar. Na nebent ten kokius atnaujinimus dėl "G" sėdėjimo padarytų, bet ir taip serverio lankomumas sumažėtų, žmonėms nebūtų tikslo to daryt. Dėl ekonomikos, kad ji žlugus, aš taip nemanau. Aišku, tas pinigų nuvertėjimas yra labai didelis, bet manau tai yra normalu. Dabar ir naujokams nėra taip sunku užsidirbt pinigų, vien už ridos kontraktus kiek duoda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

šaibas atimtų, o HRA arba hatų kainų nieks nenuleistų :D nebejuokink tu, jei atimt - tai atimt visiškai viską. + prie ko čia žlugus ekonomika? Daug kas rų šaibų turi, bet viskas daug ir kainuoja, jei pvz būtų hatų kainos po 100k, tai tada jo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...