Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Tadelis_Litai

Pasiulymas dėl KMA

Ar sutinkate su pasiūlymu?  

59 balsai(-ų)

  1. 1. Ar sutinkate su pasiūlymu?



Rekomenduoti pranešimai

prieš 4 minutes(-ių), Valentinas_Kasteckis rašė:

 

Objektyviai mąstant, ekonomika susitvarkys 100 procentu, tik kada bus ištrinti perkami verslai ir bus padarytas pinigų restartas. Visi puikiai žinome, kad to NIEKADA nebus.

šita jau reikėjo mastyt prieš maždaug 5-7 metus, dabar kaip tu ir sakai tikrai to niekada nebus, nes žmonės ant tų "Verslų" išleido nemažus pinigus :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Clayton_Wisocky rašė:

šita jau reikėjo mastyt prieš maždaug 5-7 metus, dabar kaip tu ir sakai tikrai to niekada nebus, nes žmonės ant tų "Verslų" išleido nemažus pinigus :).

 

To nebus, nes Bumeris praras daug žaidėju ir daug įplaukų.

 

Tačiau mano kuklia nuomone šis verkimas dėl ekonomikos yra tiesiog tragiškas ir bereikalingas, nu ir kas kad kas trečias turi labai daug pinigų, širdelę skaudą? Bet čia jau perdaug į OFF TOPIC nusivažiavom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Čia manau atnaujinimas ne dėl sargo ekonomikos, o dėl geresnio uždarbio mechanikams. Aš esu tikrai už, kaina paprastam žaidėjui ištraukt mašiną iš KMA galėtų 5-10k kainuot, o va dėl nalogų, manau, kad būtų galima padaryt komandą, kuri leistu nustatyti tokią kainą, kokią nustato mechanikų direktorius. Vis tiek, dabar gauti mechanikų nalogą nėra kažkas baisaus, o padarius tarkim nalogams ištraukimo iš KMA kainą kokius 20 - 30k būtų geriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2017-07-31 at 21:07, Johnas_Sim rašė:

Čia manau atnaujinimas ne dėl sargo ekonomikos, o dėl geresnio uždarbio mechanikams. Aš esu tikrai už, kaina paprastam žaidėjui ištraukt mašiną iš KMA galėtų 5-10k kainuot, o va dėl nalogų, manau, kad būtų galima padaryt komandą, kuri leistu nustatyti tokią kainą, kokią nustato mechanikų direktorius. Vis tiek, dabar gauti mechanikų nalogą nėra kažkas baisaus, o padarius tarkim nalogams ištraukimo iš KMA kainą kokius 20 - 30k būtų geriau.

Protingai kalbi,  reikia tokio dalyko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...