Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Svečias

Admin kick/ban cheaterių gaudytojams

Ar to reikia?  

79 balsai(-ų)

  1. 1. Ar to reikia?

  2. 2. Komandos



Rekomenduoti pranešimai

Žinoma kad esu PRIEŠ, yra 5 asmenys galintis užbaninti administratoriu vienas iš jų dažniausiai būna.. O jeigu jūs temokat tik Vasiai ar Bumeriui rašyt čia jau jūsų problemos..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Voduf_Cornow rašė:

Žinoma kad esu PRIEŠ, yra 5 asmenys galintis užbaninti administratoriu vienas iš jų dažniausiai būna.. O jeigu jūs temokat tik Vasiai ar Bumeriui rašyt čia jau jūsų problemos..

Tai bandai pasakyt, kad adminas turi buti apsauga nuo banu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aišku iš mano pusės už, bet kiek matau iš žaidėjų pasipiktinimą, kad mum per daug gerai, nors tai darome ne dėl savęs, o dėl jūsų, adminas kuris čytina akivaizdžiai s0b,speed,aimas belekoks yra į čyterių temą įkeliamas po kelis kartus ir dar žaidime gauname /sms žinutę, kad banintume, bet ką padaryt? Galbūt apsiribotume ir kick komanda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Rick_Sanchez rašė:

Tai bandai pasakyt, kad adminas turi buti apsauga nuo banu?

Sakau kad nemokat parašyt Rolandai,Korniui o tik Vasiai ir Bumeriui..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Voduf_Cornow rašė:

Sakau kad nemokat parašyt Rolandai,Korniui o tik Vasiai ir Bumeriui..

Rolandos nemaciau jau gal savaite, Kornis irgi ne visada buna, Vasia su Bumeriu dazniausiai, bet vistiek ne visada gi. Manau galinciu admin ban zmoniu nera pakankamai, adminas neturi buti apsauga nuo banu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai aišku, kad sutiksiu.. Pats irgi mėgdavau užsiimti nelegaliomis programomis, ne kartą buvau nubaustas ir pasimokiau, bet būna tokių kurie ir nepasimoko nuo to, kad būna užblokuoti, bet kaip jūs - jų gaudytojai laisvai galite užblokuoti ir administratorius jeigu tik bus įgyvendinta ši idėja! 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Arturas_Quick rašė:

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DEL MANES JUS GALĖTU IŠ VIS NAIKINTI :DD:DDDDD AKICK ABAN TAI DAR DPKT DUOT GALI JUMS :D:D ką padarot gerai tai tik baninat o kad iš ju puse unban gauna tai jau čia poxui, duok dieve kai bus nauji DPKT KADANORS jus ištrintu :D 

na "baniname" tik dideliame image, o kas viduje yra tu nežinai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...