Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Svečias

Admin kick/ban cheaterių gaudytojams

Ar to reikia?  

79 balsai(-ų)

  1. 1. Ar to reikia?

  2. 2. Komandos



Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, draugai! Trumpai ir aiškiai, šiandien norėčiau sužinoti jūsų nuomonę - ar reiktų įdėti admin kick ir ban komandas cheaterių gaudymo komandai? Dažnai pagauname čytinančius adminus ir visada turime kviesti Vasią ar Bumerį, kad juos užbanintų. Tačiau jie ne visada būna prie kompiuterių, o adminai toliau trukdo klubų karams ar floodina greičio viršijimą. Labai prašau savo balsus argumentuoti komentaruose ir ačiū už jūsų nuomones!

 

Pridėjau antrą apklausą.

 

NGPT taip pat sakė, kad jiems prireikia /akick dėl pjaustymo sraigtasparniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Arturas_Quick rašė:

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DEL MANES JUS GALĖTU IŠ VIS NAIKINTI :DD:DDDDD AKICK ABAN TAI DAR DPKT DUOT GALI JUMS :D:D ką padarot gerai tai tik baninat o kad iš ju puse unban gauna tai jau čia poxui, duok dieve kai bus nauji DPKT KADANORS jus ištrintu :D 

woah chill kas tau atsitiko, + aišku jeigu adminas čytina dažniausiai jau akivaizdžiai tai nebūtų tiek tų blogų banų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Rick_Sanchez rašė:

woah chill kas tau atsitiko, + aišku jeigu adminas čytina dažniausiai jau akivaizdžiai tai nebūtų tiek tų blogų banų...

nešneku apie tuos kurie ten su sobai pasigauna ir t.t. bet esme jus šjp išpyzdėjot, galit baninti su mute, GALIT NAUDOTI NAMETAGA, norit /akick /aban, aš tai noriu kad man Cannabis svori numestu bet taip nebus .. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Arturas_Quick rašė:

nešneku apie tuos kurie ten su sobai pasigauna ir t.t. bet esme jus šjp išpyzdėjot, galit baninti su mute, GALIT NAUDOTI NAMETAGA, norit /akick /aban, aš tai noriu kad man Cannabis svori numestu bet taip nebus .. 

o mum su @Lukas_Kalanta galima /akick ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...