Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Valentinas_Kasteckis

Dabartinis geriausias telefonas kainos ir kokybės atžvilgiu.

Rekomenduoti pranešimai

Turiu iphone7 jau beveik metus. 0 nusiskundimų, jokių lag, daiktas tikrai vertas tų pinigų. Kažkada, aš irgi ant jų nemėgdavau, tačiau kai pradėjau pats tokiu naudotis, tikrai nekeiščiau į jokį andriod.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dar parašiau, kad jokių Apple :D Neheitinu aš iPhonų, bet heitinu kitus Apple gaminius, kuriuose tu moki tik už dizainą. Principas neleidžia man tiesiog (šeip dar jie nepatogūs). ONLY ANDROIDAI, visgi ne boba esu, kad su iphonu vaiksciot

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 minutes(-ių), Rick_Sanchez rašė:

tai tada geriau be telefono gal buk

 

ir kokiu daunu turi but kad nemegt kitu gaminiu ir del to neprikt megstamo gaminio?

 

ir kodel boba? nu eilinis androideris esi ir tiek :/

 

Skambi kaip console peasantas bandantis įrodyt, kad consoles geriau už PC. Galime nesivelti į šias bereikšmes diskusijas? Turiu savo nuomonę ir žinau, kad iphone aš nenoriu, tu turi savo. Apeik temą, aš ieškau normalaus Android telefono. Thanks and bye. P.S. Persiskaityk antrą eilutę kurią parašėi, nes joje trūksta poros lašų logikos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 minutes(-ių), Ernestas_Friberg rašė:

Šį pavasarį pirkau samsung galaxy s8. Kaina gal ir nemaža, bet visiškai nesigailiu. Patogus, greitas, be jokių lagų ir kitų nesąmonių. Esu patenkintas :10_wink:

 Va šitas telefonas iš samsung labiausiai vertas dėmesio. Bet, kai paėmiau jį į rankas, man šiektiek nepatogus jo valdymas :D Bet manau su laiku tikrai priprasčiau. Tačiau labai laukiu 8 iphone

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 minutes(-ių), Donatas_Doncikas rašė:

 Va šitas telefonas iš samsung labiausiai vertas dėmesio. Bet, kai paėmiau jį į rankas, man šiektiek nepatogus jo valdymas :D Bet manau su laiku tikrai priprasčiau. Tačiau labai laukiu 8 iphone

Tai jo, reikia priprast, kadangi s8 pirmas modelis samsunge, atsisakęs priekinių mygtukų, tai viską valdai ekrane :D Bet man realiai patogu, ypač kai išėjo update'as leidžiantis visada laikyti tuos "mygtukus" įjungtus, tad nereikia pirštu braukt ,kad jie atsirastų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...