Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Valentinas_Kasteckis

Dabartinis geriausias telefonas kainos ir kokybės atžvilgiu.

Rekomenduoti pranešimai

prieš 1 valandą, Valentinas_Kasteckis rašė:

Dėkuj, bet kažkaip norėtusi daugiau sumokėt nei 250~ eurų :D Visgi ne metams pirksiu.

 

 

Dar net ir būsenoje parašiau, kad apple gayfans apeikit temą :D Jeeesus, nenoriu aš to apple, nepatogus telefonas, atstokit.

Priciom apple gayfans ? :D matos kad nesi subrendes pacanas kaip tik iphone yra patogus telefonai islysk is savo kaimo ,cj ten pas jus kaime nieks obolio neiperka ir primeta kad iphonai tipo ne bx

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Nojus_Lithuania rašė:

Priciom apple gayfans ? :D matos kad nesi subrendes pacanas kaip tik iphone yra patogus telefonai islysk is savo kaimo ,cj ten pas jus kaime nieks obolio neiperka ir primeta kad iphonai tipo ne bx

 

Jeigu Kaunas kaimas, tai Kupiškio kaimą reikėtu vadint vienkiemiu? Okeey then. Gi aiškiai visur nurodyta, apple gayfanai iš temos slystat, ko jūs čia postinat... jesus, nesuvokiu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Valentinas_Kasteckis rašė:

 

Jeigu Kaunas kaimas, tai Kupiškio kaimą reikėtu vadint vienkiemiu? Okeey then. Gi aiškiai visur nurodyta, apple gayfanai iš temos slystat, ko jūs čia postinat... jesus, nesuvokiu...

Reiškias tavo tas kauno rajonas kuriam gyveni tavo visa aplinka vien kaimieciai  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 16 valandas(-ų), Nojus_Lithuania rašė:

Reiškias tavo tas kauno rajonas kuriam gyveni tavo visa aplinka vien kaimieciai  

Kauno centras yra kaimas? Nu blemba, koks gali tavo būt IQ, kad taip sugalvot? :D Tu turbūt savo kupiškio kaimo mokykloje protingiausias esi :Dd

prieš 8 valandas(-ų), Kim_Drifter rašė:

Jei tu ten nieko ypatingo su juo nedarysi tai samsung a5, nusiskundimas tik del prasto rysio uz miesto.

O tu gal pats jį turi? Kokie pliusai minusai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 48 minutes(-ių), Valentinas_Kasteckis rašė:

Kauno centras yra kaimas? Nu blemba, koks gali tavo būt IQ, kad taip sugalvot? :D Tu turbūt savo kupiškio kaimo mokykloje protingiausias esi :Dd

O tu gal pats jį turi? Kokie pliusai minusai?

Eik tu  kauno centre nuo kada tokiu vaiku buna :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2017-08-02 at 16:38, Valentinas_Kasteckis rašė:

Aš nors ir Samsung fanas, bet S8 yra tragiškiausias dizainas ir valdymas kurį samsung sukūrė, tokia mano kukli nuomonė :D Nors telefonas yra berots vienas iš geriausių pasaulyje, bet vien dėl dizaino aš jo neimčiau.

 

Man panašiai tam telefono ir tereikia :D Mano senas jau atgyvenęs, palagint mėgsta. Dabar kiek googlinaus, samsungu J karta gana OP yra, galvoju gal kas turit samsungu iš J serijos, kaip su jais ar nėra problemų?

Turiu J7 zjbs ragelis axuenai fotkina veža be lago viską.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...