Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Andrey_Bronislav

Logiskas pasiulymas del /gydyti

Ar pritari siai idejai?  

106 balsai(-ų)

  1. 1. Ar pritari siai idejai?

    • Taip,manau butu kur kas idomiau begiot bei kovot pries teisesauga.
    • Ne,nes tada teisesaugai bus per sunku pagaut begli nes negales gydytis.


Rekomenduoti pranešimai

Siulau kad aplink begli tam tikru spinduliu neeitu teisesaugai naudoti /gydyti , /gydytis komandu ir kad ju apskritai neeitu niekam pahealint kai yra salia beglio.Spindulys galetu but mazdaug panasus kaip yra kai konvoju veza apsauga ar netgi dar didesnis.Kam to reikia tai turbut sakyt net nereikia.
Negi patiem nebutum idomu pasispardyt pries teisesauga kai jie negales saves pasihealint? Ir taip dabar pilna visokiu tazeriu /ant komandu ir t.t ,biski dadekim idomumo.Kurie komentuojat pries rasykit kodel taip manot,pabazarinsim

Teisesauga jusu vietoj man butu geda komentuot neigiamai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kai kiti rašo tokias idėjas su ašarom, kad pabėgt neįmanoma ir t.t. tai dar suprantu, bet kai tu Bornislav'ai... Nesitikėjau, kad taip žemai krisi „ex geriausias bėglį“. Dingo skill'ai? :D

Po tokių jūsų atnaujinimų visi galėsim eit į mafijas/gaujas bėgiot nuo teisėsaugos :DD PRIKOLAS TAME, KAD JOS NEBEBUS, NES NIEKAS NENORĖS DIRBT TOKIAM DARBE, KUR BĖGLYS YRA PRANAŠESNIS UŽ TAVE IR TU JĮ GAUDAI KOKIAS 2 VALANDAS :DDDDD Ta prasme cmon, neįmanoma pabėgt? O ko jūs siekiat, tipo prisidirbat, pabėgat ir negaunat jailo? Išmokit prisiimti atsakomybę. Aš iš tikro nesuprantu Jūsų to „norim pabėgiot, bet neįmanoma pabėgt“. Gytis_Realusis ir dar keli legengos virš 1 valandos spakainiai bėgiodavo nesislėpdami sklypuose be jokių raktų ir kitų šūdų. Suprantu, Jūs norit lygių jėgų, bet ar nemanot, kad teisėsauga ir turi būti pranašesnė? Mes irgi nenorim sėdėt sarge ir visą valandą gaudyt bėglį. Žmonės nori rinktis pliusus, keltis rangą ir t.t. Jums jau ir taip įdėjo sklypų, raktus, vielas, sugadino mums num2, /sekti ir tazerį (man atrodo dar kažką praleidau) :13_upside_down:

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Kornelijus_Kornis rašė:

Kai kiti rašo tokias idėjas su ašarom, kad pabėgt neįmanoma ir t.t. tai dar suprantu, bet kai tu Bornislav'ai... Nesitikėjau, kad taip žemai krisi „ex geriausias bėglį“. Dingo skill'ai? :D

Po tokių jūsų atnaujinimų visi galėsim eit į mafijas/gaujas bėgiot nuo teisėsaugos :DD PRIKOLAS TAME, KAD JOS NEBEBUS, NES NIEKAS NENORĖS DIRBT TOKIAM DARBE, KUR BĖGLYS YRA PRANAŠESNIS UŽ TAVE IR TU JĮ GAUDAI KOKIAS 2 VALANDAS :DDDDD Ta prasme cmon, neįmanoma pabėgt? O ko jūs siekiat, tipo prisidirbat, pabėgat ir negaunat jailo? Išmokit prisiimti atsakomybę. Aš iš tikro nesuprantu Jūsų to „norim pabėgiot, bet neįmanoma pabėgt“. Gytis_Realusis ir dar keli legengos virš 1 valandos spakainiai bėgiodavo nesislėpdami sklypuose be jokių raktų ir kitų šūdų. Suprantu, Jūs norit lygių jėgų, bet ar nemanot, kad teisėsauga ir turi būti pranašesnė? Mes irgi nenorim sėdėt sarge ir visą valandą gaudyt bėglį. Žmonės nori rinktis pliusus, keltis rangą ir t.t. Jums jau ir taip įdėjo sklypų, raktus, vielas, sugadino mums num2, /sekti ir tazerį (man atrodo dar kažką praleidau) :13_upside_down:

 

Armija turi hydra, hunteri, sraigta turit, mašinu, mocu, spd infernusa sultana rodos cheetah neužtenka? o beglis ka? /mtaisyti rodos ir /viela ir gydytis nuo mediku to šudo? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 14 minutes(-ių), Edvinas_Rule rašė:

Armija turi hydra, hunteri, sraigta turit, mašinu, mocu, spd infernusa sultana rodos cheetah neužtenka? o beglis ka? /mtaisyti rodos ir /viela ir gydytis nuo mediku to šudo? 

Kalbi taip, tarsi bėgliai neturėtų sraigtų, mašinų, mocų, infernusų, sultanų, cheetahų ir visa kita. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Kornelijus_Kornis rašė:

Kai kiti rašo tokias idėjas su ašarom, kad pabėgt neįmanoma ir t.t. tai dar suprantu, bet kai tu Bornislav'ai... Nesitikėjau, kad taip žemai krisi „ex geriausias bėglį“. Dingo skill'ai? :D

Po tokių jūsų atnaujinimų visi galėsim eit į mafijas/gaujas bėgiot nuo teisėsaugos :DD PRIKOLAS TAME, KAD JOS NEBEBUS, NES NIEKAS NENORĖS DIRBT TOKIAM DARBE, KUR BĖGLYS YRA PRANAŠESNIS UŽ TAVE IR TU JĮ GAUDAI KOKIAS 2 VALANDAS :DDDDD Ta prasme cmon, neįmanoma pabėgt? O ko jūs siekiat, tipo prisidirbat, pabėgat ir negaunat jailo? Išmokit prisiimti atsakomybę. Aš iš tikro nesuprantu Jūsų to „norim pabėgiot, bet neįmanoma pabėgt“. Gytis_Realusis ir dar keli legengos virš 1 valandos spakainiai bėgiodavo nesislėpdami sklypuose be jokių raktų ir kitų šūdų. Suprantu, Jūs norit lygių jėgų, bet ar nemanot, kad teisėsauga ir turi būti pranašesnė? Mes irgi nenorim sėdėt sarge ir visą valandą gaudyt bėglį. Žmonės nori rinktis pliusus, keltis rangą ir t.t. Jums jau ir taip įdėjo sklypų, raktus, vielas, sugadino mums num2, /sekti ir tazerį (man atrodo dar kažką praleidau) :13_upside_down:

 

:DDDDD beglys tai veinas , o teisesaugos 4 sritys , tai cmon , kur jusu susikalbejimas , gaudimas , jei visi susirinktumet , tai plbm pagautumet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 16 minutes(-ių), Korne_Joci rašė:

:DDDDD beglys tai veinas , o teisesaugos 4 sritys , tai cmon , kur jusu susikalbejimas , gaudimas , jei visi susirinktumet , tai plbm pagautumet.

O bėgliui visas servas gali padėt, tai cmon, susirinkit ir trukdykit gaudyt, maišykitės po ratais, statykit konteinerius ant kelio, taisykit mašiną. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Kornelijus_Kornis rašė:

O bėgliui visas servas gali padėt, tai cmon, susirinkit ir trukdykit gaudyt, maišykitės po ratais, statykit konteinerius ant kelio. :)

vstk , pades max 2-3žmonės [draugeliai] Arba 1gauja , o kaip ir sakiau jusu 4 teisesaugos sritys , kas trukdo įvest viena bendra teamspeak? Jus kiekvienas atskirai sedit , del to nesusikalbat , ir kas nori tas gaudo , hydros aš vapše nemačiau kad padetu , o šeip reikėtu jų. O jei gaudo tave teisesauga , ir tu nori atsišaudyt tada prasideda flood'ai  /gydyti , neimano nei pabegt , nei nužudyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...