Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Eimantas_Gestapo

/slagbaumo buginimas

Ar pritariate?  

42 balsai(-ų)

  1. 1. Ar pritariate?

    • Taip
      20
    • Ne
      22


Rekomenduoti pranešimai

Siūlyčiau, kad neleistų su /slagbaumu bugintis į interjerus. Pvz.: bėglys įbėga į namą su statomu interjėru ir mentai paprasčiausiai ne orderio prašo ar dar ko, o lengva ranka susibugina su šlagbaumu. Negalima niekaip pabėgti ar pasislėpti bent kol gaus orderį, dar būtų viskas gal ir gerai, bet kai mentai prie bėglio naudoja /gydyti tai nei nušaut eina, nei ką prisiveisia jų ir nebepabėgsi. Siulyčiau, kad nežinau prie bėglio šlagbaumo naudoti nebūtų leistiną ar ką. Arba banintu už buginimasi, nes yra toks ban reason: Už bugų naudojimą ir pnš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 minutes(-ių), Kentas_Ultimate rašė:

Už, tika viena šiūkšlė mentas (sw frozen_inferno) taip įsibugino į bazę, ir su /gydyti šaudė mus, 0 lygybės, tik milžiniškas pasilengvinimas

Nes bėgti nemokat šiukšlės, sw laidinė baryga. Neverkit, jei nepabėgot kaip kokie Tomasa ar Bronislavas ir slepiatės sklypuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Frozen_Inferno rašė:

Nes bėgti nemokat šiukšlės, sw laidinė baryga. Neverkit, jei nepabėgot kaip kokie Tomasa ar Bronislavas ir slepiatės sklypuose.

Apie kokį tu begimą kaip tomasa kalbi, jeigu aš su sk vazinejau ratais, ir sugalvojai patikrint, o ne su nrg provokavau. As buciau su nrg iki dabar gaudytum tu mane. Neturejau nei vielos nei rakto nei nrg, apstatei sandkinga kliutimis, tai ka man daryt jei ne i baze begt. Jeigu jau ateini saudytis tai bent jau be /gydyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 minutes(-ių), Laurynas_Nolifer rašė:

Tai, kad tas Orderis bugintas ir ne visada duoda leidimą veržtis į namus. Patys buginatės po žeme, tai kodėl mes negalim bugintis ? Prieš.

Sutvarkykit orderį tada. Neleiskit į žemę bugintis. Arba prie bėglio neleiskit /gydyti, nes neįmanoma. "Išmokit bėgti" Num2, spygliai po ratais, kliutys, 10 mentų, spd, swatų ir pnš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Albertas_Legend rašė:

CIA DABAR AISKU MENTAI PREKAISTAUS, NES JIE NORI KAD JIE BUTU KARALEI, UZ TEGUL BANINA, UZ TOKIUS BAJERIUS, ARBA PRIE BEGLIO ESANT NELEISTU KOMANDOS /GYDYTI  AR KAZKA PANASAUS NES NU FIGNE DABAR YRA 

Būtent. Aš irgi taip manau. Tikrai nesąmonė kai su kažkokia lazdele kiaurai sienas vaikšto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...