Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Eimantas_Gestapo

/slagbaumo buginimas

Ar pritariate?  

42 balsai(-ų)

  1. 1. Ar pritariate?

    • Taip
      20
    • Ne
      22


Rekomenduoti pranešimai

Ką tik, Eimantas_Gestapo rašė:

Aš nenoriu bėgti ir nebėgioti, nenoriu stoti, nes žinau, kad prikraus free star (papeikimus atmeta visada), o tai visada ir būna. Todėl noriu slėptis kažkur ir laukti. Kol įbėgs į vidų ir galėsim sušaudyti juos arba, kol jie bent kokią masę pasiemę rushins ir tik tada surakins visus.

Tai darbinkis į gs/tb/imm ir sedėk interjere laimingas. Problema išspręsta

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Joes_Dream rašė:

Pasiūlymas nieko vertas. Bumeris seniai sakė - kol buginsitės po žeme sklypuose, tol teisėsaugai bus leidžiama bugintis į jūsų sklypą tiek su sraigtasparniu, tiek su šlagbaumu, tiek su dar kuom nors.

Tai tegul neleidžia bugintis po žeme, kame bėdos? Tikrai nelogiška ir po žeme būti ir su lazdele kiaurai sienas landžioti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Diamond_Domas rašė:

kiaurai sieną perkelia, ne čia tikrai ne buginimas. Baik mane prie kiekvieno posto cituot, nieko nežinai tai sedėk ramiai, nes žiūriu tau svarbu kažką parašyt ir free postinti

Tai tavo pvz statymas po sklypu ir nebugas? Tai tiesiog statymas px, kad niekas negali įeit po sklypu tik savininkas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Diamond_Domas rašė:

kiaurai sieną perkelia, ne čia tikrai ne buginimas. Baik mane prie kiekvieno posto cituot, nieko nežinai tai sedėk ramiai, nes žiūriu tau svarbu kažką parašyt ir free postinti

Zmogau kai pagaliau baigsi nusisneketi tada ir nebecituosiu :D nes cia grn matos kad tau tik kazka pries tssg pasakyt bet galiausiai tokia nesamone suveli

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...