Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Tony_Smoke

Atnaujinimas FTB darbui.

a  

57 balsai(-ų)

  1. 1. Ar tai reikalinga?



Rekomenduoti pranešimai

prieš 1 minutę, Tony_Smoke rašė:

Nu, kai esu matęs kaip buvo pas Efka ir Badboyju, tai nemanau, kad čia kaltas darbas.

Valdžia aišku turi įtakos tam, bet man pvz (ir daugumai manau) swat visiška šūdų kruva padirbau pora dienu ir išėjau į ftb db mėnėsį dirbu. Ir galiu pasakyti, kad valdžia swat geresnė ir žymiai aktyvesnė buvo, bet kai pats darbas ir jo transportas ir galimybės daug menkesnės nei kitų sričių tai aš geriau dirbsiu kur xujova valdžia bet bent jau yra zjbs transportas ir daugiau galimybių(leidžiamų komandų)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Danielius_Johnson rašė:

Na, sutinku, bet mano manymu gal to nereikėtų, nes jei žmogus turės narkotikus ir 100% bus, kad nebūtų galima rasti, tai ir FTB darbuotojas neras, o pas tą žmogų ir liks narkotikai. 

Yra toks dalykas kaip bendravimas. Esi įsitikinęs, kad tas žmogus turi narkotinių medžiagų? Prašai aukštesnio rango, tokio kaip - CŽV, kad patikrintu ir problema bus išspręsta. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nemanyčiau, kad reikalinga nors iš pradžių atrodo nebloga idėja, bet matau minusus, kad nebegalės įdėt surinkų narkotikų kiekio minimumą, nes būtų nesąmonė, kad aukštesnio rango FTB darbuotojui būtų lengviau minimą pasiimt. Taip pat dar vienas minusas naujokas FTB galės tikrint tą patį žmogų daugiau nei vieną kartą ir bandyt laimę "gal rasiu". Nesvarbu ar uždėsit kažkokį laiką /nark komandos naudojimui tam pačiam žaidėjui, o pliusas tai vienas tik gaujoms/mafijoms, kad ne visada atkirs narkotikus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

@Tony_Smoke bet tu tikriausiai nepagalvojai apie kitas teisėsaugos sritis? Tarkim: visos teisėsaugos sritys gali tikrinti narkotikus, nors uždėjus kelias star, ir visi narkotikai bus surasti 100 procentų, o jeigu tai padarytų FTB, tai jam vistiek tie procentai maišytų. Tai prieš

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 minutes(-ių), Minde_Kns rašė:

@Tony_Smoke bet tu tikriausiai nepagalvojai apie kitas teisėsaugos sritis? Tarkim: visos teisėsaugos sritys gali tikrinti narkotikus, nors uždėjus kelias star, ir visi narkotikai bus surasti 100 procentų, o jeigu tai padarytų FTB, tai jam vistiek tie procentai maišytų. Tai prieš

Tai galima padaryti, jeigu uždedi stars, tai narkotikų radimo tikimybė bus 100 procentų. Ir viskas problema išspręsta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 17 minutes(-ių), Tony_Smoke rašė:

Tai galima padaryti, jeigu uždedi stars, tai narkotikų radimo tikimybė bus 100 procentų. Ir viskas problema išspręsta.

tai jeigu uždėjus star 100 procentų visada gausi, tai visi prisipis prie betko, kad tik narkų rastų, prieš, ir taip per daug prisipisinėja dabar

 

p.s geriau padarykit taip, arba randa arba ne ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...