Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Domis_Stalas

Domis_Stalas

Rekomenduoti pranešimai

Vardas? Dominykas

Pravardė? Domis

Amžius? 15 metų.

Zodiako ženklas? Dvynys.

Kur gyveni? Lietuva, Vilnius.

Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Šiuo metu lankau MMA, ir taip pat juo domiuosi. Pagal mane tai puikus sportas, kuris padeda atskelisti žmogui savo stiprybes ir spragas. Jei kam įdomu lankau ši sportą jau porą metų.

Ką veiki laisvalaikiu? Dirbu bare nuo devinių vakaro iki trečios ryto. Darbas paprastas, paimti žmonių striukes ir pakabinti, tačiau jei moka dirbti verta. Jei nedirbu dažniausiai būnu prie kompiuterio, tačiau savaitgalį praleidžiu su draugais.

Kiek laiko žaidi serveryje? Esu visiškai žalias pradėjau čia žaisti nuo 2017/12/10

Ar ilgai žaidi SA-MP? Taip apie keturis metus.

Kokius filmus mėgsti? Mėgstu fantastinius ir siaubo filmus.

Kokios muzikos klausai? AyoandTeoVEVO, ZaynVEVO, Lil Pump, PostMaloneVEVO, 21 Savage, AmineVEVO.

Mėgstamiausias sportas? MMA

Mėgstamiausias aktorius/ė? Jason Statham

Kas yra tavo autoritetas? Neturiu tokio, gyvenu pagal save, na nebent kalbant apie MMA tai Conor McGregor.

Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Nes šis serveris nurungė visus kitus serverius, todėl supratau, kad reikiai eiti į serverį kuris tikrai greitai nežlugs.

Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Taip turiu Jacko Raselo Terierą, jos vardas Toma. https://imgur.com/a/8d0l6

Turi brolių, seserų? Nors ir noriu dėja neturiu.

Koks tavo gyvenimo tikslas? Dirbti man mėgstamą darba, tai būtų kažkas su nekilnojamu turtu.

Kokie tavo privalumai? Esu draugiškas, sutariu su kompanija, moku reikšti mintis.

Kokie tavo trūkumai? Dvyniai turi vieną blogą savybę, jų nuotaikos dažnai svyruoja, tą galiu pasakyti ir apie save dažnai būnu linksmas, tačiau lengva mane nuliūdinti, kartais pasakau tai ko geriau nebūčiau pasakes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Reputacija_Tau rašė:

Sveikas

 

prieš 1 valandą, Serioza_Jack rašė:

Sveikas atvykes, malonu susipazinti

 

prieš 2 valandas(-ų), Edvinux_Drift rašė:

Labas, malonu su tavimi susipažinti.

Sveiki, man taipogi malonu susipažinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...