Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Deividas_Tareta

Martynas_Nomercy

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Martynas_Nomercy
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
  • /info lentelė:1.png
  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina :Visas video. matosi kad pataiko kulkas,jeigu laggintu nepataikytu. Ta pati ir su bumeriu snekejau, jeigu lagintu kulku nepataikytu, o dabar tiek pats pataiko tiek gauna kulkas. Nuo kada nuo silento zmogui nelimpa kulkos gali pasakyt man sita? Tai vat bandai tu mazintis ir t.t. nors INV pajunges ciuvas buvai. Jeigu kazkokiu problemu yra tai @Arturas_Quick siusk bumeriui, nes saviako tai nedesi i blista
  • Prasichiuhink tu, tai jeigu ikeltas jis i cheaterius tai ka tu cia metai jo temas? Ipises inv buvai ir taip jasna viskas, nustok mazintis jau
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

intuicija tiesiog

Spoileris

52fada1d06589f11f01af59a60ae40c4817.png

pridedu: tu paziurek, tavo siknos brolis net mafijas visas palikes, ant kiek nori mane prigaut negaunant blisto. piso cia veikejas uz tevyne, bet iskart supratau, kad buvo viskas itartina, kadangi is arti bicas pisdamas nepataike nei vienos kulkos. joo, ziauriai fun, kai rizikuoji visais blistais ir ipisi kazkokiam tpdm totalu inv kad kazkoks vaflis nenusautu.

Spoileris

 

cia jis pats ikeltas: 

"Jei jeigu jisai cheatina tu ji nufilmuok, bet kad tu INV 100 procentu" Tavo vien sitas poziuris parodo, kad tavo draugelis buvo palikes mafija ir pasinaudojo proga norint ikist mane i blist.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...