Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Tomas_Shady

[Pasiulymas del tinklu ardymo]

Zulgdom  

21 balsai(-ų)

  1. 1. ???

    • Tai jo, neidomus tie apsaugiorai.
      12
    • Gal ne? nes as apsaugioras.
      9


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki ponios ir ponios. Turiu pasiulyma kuris butu apie Apsaugos tinklu ardymo salygas !

Kaip mes zinome apsauginiai dabar griauna tinklus nuo 10 valandos iki 23 valandos. Pagalvokim, koks tolkas mums statyti jog jie griauna ypac tie nolaiferiai o tokiu yra gan daug @Deivis_Rebel < ypac sitas nervina sugriauna ir telinas iskart, trioxinasi tad manau reiketu padaryti kad bent pora valandu leistu statyti tinklus ir neleistu apsaugiorams griauti, nes butu tas laikas statyti tinklams, ir galetu zmones ramiai sau varzytis del tinklu sau be apsaugos ! arba siulau tada jog griautu vps tuos tinklus ir nebebutu galimybes ju statyti, arba griauti tinklu ardyma jog neleistu ardyti. Komentuokit kiek norit ir manau dauguma komentuos apsaugiorai sitie kurie griauna, vsio, puskit, siulykit. @Admin_Bumerangas @Admin_Bumeris @Tautrimas_Juska @Vaidas_Killer @As_As

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Mister_Bebr rašė:

@Kofe_Dragger manau tau tiktų šitas pasiūlymas:DDD, bet aš už! @Just_Runing o tau kaip, apsaugos dieve?

 

Aš kaip apsaugos DIEVAS, tai tikrai prieštarauju(O DIEVO ŽODIS SVARBIAUSIAS), vpš vietoj bumerio padaryčiau, kad man rodytu kada jos padeda, GG WP, gl hf.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...