Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Vidas_Alijosius

Atnaujinimas TRV DARBUI

Ar reikia sito?  

50 balsai(-ų)

  1. 1. AR REIKIA ŠITO?



Rekomenduoti pranešimai

Tikrai gan geras pasiūlymas, bet vienas dalykas blogai :/ Serveryje yra tikrai ne mažai darbų, o TRV darbo turi per akis. Mašinas vežti į salonus, narkotikus, ginklus į 4 mafijas/gaujas, vaistinėles kurios tikrai gan sunkiai vežasi, o kuro pildyti nemanau kad spėtu visiems darbams, nes darbuotojų tai daug, pvž:. vien teisėsaugai kiek reikia to kuro privežti, o dar nekalbant apie kitus darbus... Apsauga, darbas kuriame tu visą laiką vien tik važiuoji, jei saugau žmogų, tai tas kuras per akis išdegs ir bus bėdos, kai pradės direktoriai skųstis, kad TRV nedirba ir t.t., nėra kuro, nesąmonė ir t.t., nebent, padaryti, jog TRV galėtu dirbti ne 50 darbuotojų, o kokie 70 ir laikyti beveik maxą darbuotojų, tada manau suspėtu.

Šiaip viską gerai apgalvojus, ar kažką panašaus padarius, aš visiškai sutinku!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nezinau kaip NP bet GP turi ir kaip kitaip dirbti be darbines tr. Priemones nezinau kaip kitur bet gp sitas pasiulymas nelabai reikalingas tai gp darbas automatiskai atkristu

Pas mus galima ir su dviraciu dirbt tai manau daug kas rinktusi ji o ne darbine tr priemone. Mano zodis toks nezinau kaip kitu bet vistiek idomiai sugalvota. As gal ir uz

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šiaip.. Aš  bet ir iš dalies PRIEŠ kodėl prieš ? Nes bus taip ,kad darbauose kuras baigsis. Taip tai bus. O pasibaigus visam kurui ,ir nebus TRV VALDŽIOS ? Ar iš vis ją rinks ? Tai jai yra ir minusas. Ar.. nebus to darbo valdžios. Ir nebus kas galės užsakyti kuro pilti į darbinę tr. priemonę ? Kaip tada dirbt ? Nors nebent galės užsakinėt ir eiliniai darbuotojai. Tai reik apsvarstyt, Pridėsiu - dar galima padaryt taip ,kad ir iš degaliniu eitu pildyti bakus ,ir užpilti ne tik darbinei tr. priemonei ,bet ir nuosava. :) Be trv visvien turės vežioti degalus į degalines. Dėl užmokeščio ,kadangi niekas neužsakinės. Galbut teks mokėti administracijai. Tai tik mano nuomonė)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...