Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Vytautas_Cames

SARG.LT viela ir taisymo raktas.

SARG.LT  

33 balsai(-ų)

  1. 1. SARG.LT



Rekomenduoti pranešimai

prieš 11 minutes(-ių), Vytautas_Cames rašė:

tai draugas turės jį nušauti , kad negalėtu nutraukti. Seniau nebūdavo vielų ir žmonės sugebėdavo atsirakinti.

Jei teisėsaugininkas adminas? O jei dar blogiau jis geras žaidėjas ir iškarto su nusikaltėliu padarys /tp į saugią zoną? Ir pnš.. Ta prasme 80 % ar net 90 % atveju teisėsaugininkas parašys /ant dar kartą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Buvau paspaudes, kad vejai pasiulymas, bet iseme pasirkima vtf xddddddddd aisku, kad pries, net nezaidziu sargo, bet pamatau, kad sitas paraso pasiulyma, tai automatiskai pries lul

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Prieš tikrai nesamone per tas 5 sec gali lengvai mentai pagauti tave kol mašina ar moca taisai. Kitas psiulimas irgi prieš nes tada butu nesamone nes mentai žinotu kada atsirakini ir kliutim apstatytu tave ,kad negalėtu pabegti. Bet su tuo pasiulima sutinku "Na ir manau , kad būtų sąžininga Bumeris galėtu dar įdėti "vielos patirties taškus" nu dėl pavadinimo dar reikėtu pamąstyti , bet esmė yra tokia už kiekvieną pavykusį atsirakinimą gauni pvz po 2xp ir nepavykusį po 1xp ir pavyzdžiui surinkus 1000 xp tavo vielos atsirakinimo šansas būtu 60% , surinkus 2000 xp 70% ir t.t"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nereik nxj nei vieno visi pliusai vien teisėsaugai.. gavo pora atnaujinimų bėgliai ir iš kart teisėsaugininkai verkia reikia ir jiem dar, kad lengviau būtų.. eikit daunai ir gaudykit neverke

Tssg turi spyglius/kliutis/seasparowus/hydras/taz/spd su nrg laksto visko dahuja o ką turi bėgliai tai yra viela ir taisymo raktas kurį norit panaudot reik laukt bbžn kodėl per tą laiką kol taisos jus dasivilksit ir pagausit net neidomu AŠ PRIEŠ

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 51 minutes(-ių), Deimantas_Audi rašė:

Eilinis žmogus nebuvęs tssg,ką tu su tais spd padarysi?ne visada ir jie surakins nes swatai su savo kibirais maišos ir neina išbėgt , o jūs visą srv turit ir kuo jums blogai?turit kredus,adminus gali to daryt galit /unjail gali visų gp prašyt kad padėtų galit prašyt gaujų/mafijų kad šaudytų tuos mentus ir t.t idėjų tikrai yra bet nesugebat nrml pamastyt ir p.s ar tokia pat nuomonė būtų jei dirbtum teisėsaugoj? Spaustum už nes tikrai dabar dirbant teisėsaugoje yra sunku gaudyt ypač dar naujokams kurie pirmą kartą teisėsaugoj ir t.t Krč aš 

Buvau teisėsaugoj ir tikrai nemažai... bet aš bučiau vstk prieš, nes teisesauga daug ką turi tik nieko neišnaudoja, o forume verkia, kad reik atnaujinimų, nes nepagauna

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tikrai geras pasiulymas! Ypac su viela jog prnesa nes pvz beglys beg 1h atsirakina su viela pasima velika ir vel bega 1h pvz... UZ!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...