Eiti į turinį
Voduf_Cornow

OldSchool RuneScape

Rekomenduoti pranešimai

2020-07-28 at 18:20, Emilis_Evil rašė:

4:1 melee side darai?

1 ir 2 phase jo 4:1 melee hand darau, bet 3 phase kai reikia abi rankas vienu metu užmušti tai 4:0 metodu vienu metu mušu ir mage ir melee rankas

• Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
Parašyta (redaguota)

Jei dar yra skaitančių šią temą, rekomenduoju kelti construction naudojant prieš savaitę išleistą kontraktų sistemą.

Pradėjau daryti su hcim ir, padaręs beveik 100 kontraktų, sunaudojau apie 1k teak planks ir kokius 50 steel bars, o gavau apie 300k construction xp. Tuo tarpu sena sistema (demolish+build) būčiau gavęs viso labo 90k xp + demon butler išlaidos. Turiu nuojautą, kad gali nerfinti, bet galiu ir klysti. Nuo 70 construction galima imti expert contracts, tuomet xp rate padidėja dar pusantro karto. Žodžiu, siūlau pasinaudoti galimybe, kol nesugalvojo mažinti xp bonusų.

Redaguota , redagavo Edgaras_John
  • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 valandas(-ų), Edgaras_John rašė:

Jei dar yra skaitančių šią temą, rekomenduoju kelti construction naudojant prieš savaitę išleistą kontraktų sistemą.

Pradėjau daryti su hcim ir, padaręs beveik 100 kontraktų, sunaudojau apie 1k teak planks ir kokius 50 steel bars, o gavau apie 300k construction xp. Tuo tarpu sena sistema (demolish+build) būčiau gavęs viso labo 90k xp + demon butler išlaidos. Turiu nuojautą, kad gali nerfinti, bet galiu ir klysti. Nuo 70 construction galima imti expert contracts, tuomet xp rate padidėja dar pusantro karto. Žodžiu, siūlau pasinaudoti galimybe, kol nesugalvojo mažinti xp bonusų.

Tai šito atnaujinimo toks tikslas ir buvo sukurti Construction sistemą kuri nebūtu tokia brangi kaip keliant paprastai, bet iš kitos pusės senasis būdas vis tiek dominuotu tarp tų kurie nori jį greičiau pakelti nepaisant ryškiai didesnių išlaidų, nes xp per hour skirtumas turėtu būti toks pat didelis kaip ir išlaidų tarp abiejų metodų. 

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 55 minutes(-ių), Kevin_Turner rašė:

Let's FUCKING Go!

aw6XPNH.png

Jei gerai suprantu per 3 zukus paimei?

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 15 valandas(-ų), Emilis_Evil rašė:

Jei gerai suprantu per 3 zukus paimei?

Per 7-tinta :D Paskutinius 3 Zuk prieš paimant cape trackinau su kiek supplies iki jo daeidavau, o biški žemiau susirašiau kiek kartų iki Zuk buvau daėjas ir kur plankinau :)

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 8 valandas(-ų), Kevin_Turner rašė:

Per 7-tinta :D Paskutinius 3 Zuk prieš paimant cape trackinau su kiek supplies iki jo daeidavau, o biški žemiau susirašiau kiek kartų iki Zuk buvau daėjas ir kur plankinau :)

Aš dabar man rodos penkis bandžiau, esu sugebėjęs su blowpipe pasidragginti ant last hito healeriui, turėdamas 4brew 4rest. :D 

• Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 11 valandas(-ų), Emilis_Evil rašė:

Aš dabar man rodos penkis bandžiau, esu sugebėjęs su blowpipe pasidragginti ant last hito healeriui, turėdamas 4brew 4rest. :D 

Damn unlucky.. Man didžiausia problema ir buvo ateiti iki Zuk su pakankamai supplies, nes kai ateidavau su 2 brews 2 restores tai tada bandydavau rushinti, kad kuo mažiau tick prarasčiau, kuo daugiau dps padaryčiau ir spėčiau užmušti prieš man pasibaigiant supplies, bet kai skubi ir nervinies tai labai lengva klaidų pridaryti kurios paskui ir kainuoja 2 valandas darbo šuniui ant uodegos :D Ant paskutinto run atėjau su 5 Brews ir 4 su puse restore tai ilgiau dariau, bet labiau susikaupęs nes maniau, kad visko turėtu užtekt ir užteko. Šeip žiauriai lucky buvau nes belenkiek kartų chancino mane, bet kaip sakoma "It is what it is", turiu ir video kai dariau paskutintą Zuk vėliau gal įkelsiu :)

• Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 7 minutes(-ių), Kevin_Turner rašė:

Damn unlucky.. Man didžiausia problema ir buvo ateiti iki Zuk su pakankamai supplies, nes kai ateidavau su 2 brews 2 restores tai tada bandydavau rushinti, kad kuo mažiau tick prarasčiau, kuo daugiau dps padaryčiau ir spėčiau užmušti prieš man pasibaigiant supplies, bet kai skubi ir nervinies tai labai lengva klaidų pridaryti kurios paskui ir kainuoja 2 valandas darbo šuniui ant uodegos :D Ant paskutinto run atėjau su 5 Brews ir 4 su puse restore tai ilgiau dariau, bet labiau susikaupęs nes maniau, kad visko turėtu užtekt ir užteko. Šeip žiauriai lucky buvau nes belenkiek kartų chancino mane, bet kaip sakoma "It is what it is", turiu ir video kai dariau paskutintą Zuk vėliau gal įkelsiu :)

Buvo, kad po healerių double death nuo rangerio gavau (prayinau mage ir nekeičiau), gal 36hp turejau ir 1 dozę brew. Labiausiai atsibosta tuos waves daryti, būna paskubini ar pataupai supplies ir miršti 50am

• Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Va mano paskutinto Zuk'o kova jeigu kam bus įdomu :)

• Patinka 2
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 valandas(-ų), Kevin_Turner rašė:

Va mano paskutinto Zuk'o kova jeigu kam bus įdomu :)

Su paskutiniu setu tai gerai pasisekė :D

• Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 8 minutes(-ių), Emilis_Evil rašė:

Su paskutiniu setu tai gerai pasisekė :D

Ta prasme nesveikai pasisekė, nes praiti 2 set'ai tai shredino mane, o čia ant 41 hp 14 įtrenkė ir ant 27 hp 2 kartus po 0 įtrenkė kai max hit 46 ir dar prie viso to mano DPS buvo nežmoniškas :D

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 5 valandas(-ų), Kevin_Turner rašė:

Ta prasme nesveikai pasisekė, nes praiti 2 set'ai tai shredino mane, o čia ant 41 hp 14 įtrenkė ir ant 27 hp 2 kartus po 0 įtrenkė kai max hit 46 ir dar prie viso to mano DPS buvo nežmoniškas :D

PfiQOon.png

Yeah baby joining the club, einu flexint ant cheese capes GE

• Patinka 1
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 18 minutes(-ių), Emilis_Evil rašė:

PfiQOon.png

Yeah baby joining the club, einu flexint ant cheese capes GE

LET'S FUCKING GOOO! Big Congratz!

• Patinka 1
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Second 99 level

Next target 99 WC

fa7512e70598ee48d945eaec7ed24696663.png                  7bd1ef0e22c461a3ad8df6265dcfe24a924.png

• Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...