Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Eiriss_Diesel

Padekit!

Klausimas

Sveiki atsitiko tokia problema vakar zaides vakare atsijungiau viskas buvo tvarkoje siandien ryte norejau prisijungti prisijungiau viskas tvarkoje suvedziau slaptazodi o po slaptazodzio praso klausimo kurio as niekad nebuvau uzsidejas imetu pora fotkiu daryta tuo paciu metu. Cia bugas ar galima atsisveikinti su acc?d68ef103ab56991b95d57125af57f15f56.pngb47386b369780a21e5badc2bc8647030412.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

19 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

prieš 2 minutes(-ių), Airidas_Krc rašė:

Bumeriui rašyk, arba esi telefono numerį ar gmailą užsidėjas ant acc. Btw siūlau windowsus persirašyt, nes nuo šito keylogo kokį jis naudoja, neištrinsi taip paprastai.

Bumeriui jau uz mane draugas parases nes skp neturiu o sjp jei nepaeis susigrazinti turiu kita acc ant mafiju susikures zaisiu su juo vadinas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Eiriss_Diesel rašė:

Durnas blyn buvau nelaukes komentaru atsisiuntciau turiu va beda dabar o kaip manai Airidai acc galima dar susigrazinti ar jau nebe?

Bumeriui rašyk, arba esi telefono numerį ar gmailą užsidėjas ant acc. Btw siūlau windowsus persirašyt, nes nuo šito keylogo kokį jis naudoja, neištrinsi taip paprastai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 8 minutes(-ių), Airidas_Krc rašė:

Pričiom čia aš? Tas svan gan kažkoks gi seniau keylogus pisdavo, senai jasnas, tai turbūt iš jo parsisiųntiai ir vsio. Mano nicką užrašė specialiai, nes aš parodžiau jog jis keylogus mėto. Jo hude yra d3d9.dll radarrect.asi | .asi ir .dll failai yra, per šitus failus irgi yra sudaromas keylogas.

Patys kalbi esant jog siunčiates nesamonęs, nors visi žino jog hudą sudaro tik hud.txd

Durnas blyn buvau nelaukes komentaru atsisiuntciau turiu va beda dabar o kaip manai Airidai acc galima dar susigrazinti ar jau nebe?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...