Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Andrey_Bronislav

Ideja ekonomikai gerinti - Bauda pagal tavo pajamas.

nu dw balsuok  

262 balsai(-ų)

  1. 1. Ar pritari siai idejai?

    • Taip
    • Ne,komentaruose parasysiu kodel.


Rekomenduoti pranešimai

2018-09-16 at 18:40, Kestas_Smaukauskis rašė:

dar galetu padaryt kad kiek pinigu turi sarge tiek pinigu pervestu ir i realybes banko saskaita

Aš už šitą pasiūlymą,Kęsto :)) O šeip tai žaidėjai už realius eurus kėlėsi verslus,kas jums neleidžia tai daryti,m? Ypač kas lošia labai senai,tai dabar naujokai pavydo scenas meta . Bet aš UŽ didesnes baudas iš vis ,ne tik turtingiems,visiems aplamai,mažokos baudos dabar )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 18 valandas(-ų), Suktas_Lapinas rašė:

tai cia kurva apie pora milu moket reiketu uz vien star xD paleva :D

nu bl jei tavo verslas 70k ar kiek ten tai tau kainuotu viena star 35500e, o jei turetum 60 star tai 2,1m kainuotu ,tai kas cia tau tokiam oligarhuj butu :D subine su tiek nusivalom

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2018-09-16 at 18:29, Andrey_Bronislav rašė:



Siulau kaip ir yra kitose salyse realiam gyvenime, kad baudas padaryti pagal pajamas.Noriu pasakyti, kad dabar 1 star susimoket pas policininka kainuoja 500e, o as siulau kad nuo zaidejo verslo nuskaiciuotu 50% nuo jo euru gaunamu is verslo i minute.


Zodziu paprasciau numesiu pavyzdi kaip butu:
Turi 20star ,ir 1star kainuoja 500e, todel pas policininka dabar kainuoja susimoket juokingus 10k. Zaidejui turinciam pvz 10k/min versla 1 star kainuotu nebe 500e, o 5500e ,nes 50proc nuo 10k=5k ir dar plius 500 uz bauda. Tai va, jau jam 20 star kainuotu 110k.Visai tai galiotu  jei virsytu greiti vaziuojant per radara ar is gaunant star is mechaniko. Manau sitie skaiciau jau biski labiau pasijaustu jam per kisene.

Sito atnaujinimo nauda butu tokia,kad zaidejai labiau bijotu teisesaugos,bijotu daryt nesamones, ir tvarkytusi po biski ekonomika, nes dabar milijonieriam tokius centus moket yra juokinga.

Aš už. Bet sakai, kad realiame gyvenime baudos mokamos atsižvelgiant į pajamas, ne į padarytą nusižengimą ? Uždirbi 1000€, tai kirtus ištisinę mokėsi tarkim 200€, jei uždirbi 100'000€, tai kritus ištisinę mokėsi  20'000? :D Gal siauras mano akiratis, bet kažin ar kokioje demokratinėje šalyje tai taikoma

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 valandas(-ų), Gytis_Junior rašė:

Aš už. Bet sakai, kad realiame gyvenime baudos mokamos atsižvelgiant į pajamas, ne į padarytą nusižengimą ? Uždirbi 1000€, tai kirtus ištisinę mokėsi tarkim 200€, jei uždirbi 100'000€, tai kritus ištisinę mokėsi  20'000? :D Gal siauras mano akiratis, bet kažin ar kokioje demokratinėje šalyje tai taikoma

taikoma ir dar kaip, jeigu nori pavydzio paziurek cia https://www.delfi.lt/auto/autonaujienos/jei-uz-baudas-moketume-kaip-sveicarijoje-verktu-ir-lietuvos-elitas.d?id=65955716

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 17 valandas(-ų), Andrey_Bronislav rašė:

Nu tokia kaip Šveicarija gal ir gali sau leisti, kai nepriklauso nei ES, nei NATO. Ir kai visi centriniai bankai būtent šioje šalyje :D Beje, ir prabangiausi laikrodžiai iš čia kilę :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 minutes(-ių), Gytis_Junior rašė:

Nu tokia kaip Šveicarija gal ir gali sau leisti, kai nepriklauso nei ES, nei NATO. Ir kai visi centriniai bankai būtent šioje šalyje :D Beje, ir prabangiausi laikrodžiai iš čia kilę :D

nu as zinau kas ta sveicarija,bet ne apie tai mes cia susirinkom pasneket bet tu abejojai ar yra kazkur sitas metodas taikomas,as tau va pavyzdi daviau ir irodziau kad yra taikomas, ir ps netik sveicarijoj tokie bajeriai yra :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Andrey_Bronislav rašė:

nu as zinau kas ta sveicarija,bet ne apie tai mes cia susirinkom pasneket bet tu abejojai ar yra kazkur sitas metodas taikomas,as tau va pavyzdi daviau ir irodziau kad yra taikomas, ir ps netik sveicarijoj tokie bajeriai yra :D

Okey, dėkui tau :D Ta proga Delfiui straipsnį sugeneruosiu, būtų antras mano straipsnis, kurį jie patalpino :D Pasiekimas visgi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

čia idėja "tvarkyt ekonomiką" ar tiesiog, kad teisėsauga daugiau gautų už baudas :D nes dabar kiek žinau ar 10 proc gauna į uždarbį? Suaktyvės "turtingų" žmonių sekiojimas, kad sudėtų star, pagal tavo pasiūlymą 20 star kainuotų 110k tai teisėsaugininkas gautų 11k į uždarbį, o dažniausiai už paprastą non-rp gauni 2x, dar koks neklausymas, nes ne taip atsistoji. Gauni 60 ar daugiau star nu tarkim maksimuma. Teisėsaugininkas tuo atveju uždirba ~30k už sugaištas kokias 30s. Tai čia gelbiajama ekonomika ar tiesiog nežinot kaip daugiau motyvuot žmones eit į teisėsaugą? IR IŠVIS, KODĖL ŽMONĖM, LEIDŽIANTIEM REALIUS PINIGUS Į ŽAIDIMĄ TURI BŪT KAIPTIK BLOGESNĖS SĄLYGOS ŽAISTI? Aš sutinku su baudų kėlimu, bet galbūt ne tokiu būdu. Jau geriau būtų kad žaidėjam iki 50k xp liktų kokios yra, o visiem kitiem daugiau reiktų mokėt, bet tikrai ne pagal verslo dydį :D nu nežinau, čia mano nuomonė tokia, neįsižeisk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...