Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Afigenas_Mantas

PD ofiso bei LS Banko grobimai

PD ofiso bei LS Banko grobimai  

63 balsai(-ų)

  1. 1. Jūsų nuomonė, ar reikia šito atnaujinimo mafijoms/gaujoms?

    • Taip
      59
    • Ne
      4


Rekomenduoti pranešimai

prieš 2 valandas(-ų), Denisas_Vileiskas rašė:

Pilnai sutinku bet tada draudziam komanda /vartoti kai esi su kuprine

/vartoti yra vienas iš mūsų mafijos/gaujų stipriausiu kozerių, jūsų ir taip daug būna. Be to Policijos Departamentas nedalyvauja, todėl nemanau kad jums tai yra aktuolu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Marius_Markyto rašė:

Pagalvokit apie karo medikus. Neis /gydyti komandos..Prieš

O karo medikai ne su /pagydyti ?

prieš 2 valandas(-ų), Denisas_Vileiskas rašė:

Pilnai sutinku bet tada draudziam komanda /vartoti kai esi su kuprine

Nespank geriau išvis, jūsu būna daug, lauke gydytis galit, gave kulka /gydyti parašot (Adminai), mes išbėgdami iš ofiso visada damage'o gaunam, nevisada heras spėja suveikt jau nušauti būnam, tai nelabai sąžininga būtų neleist mums vartoti su kuprine, nes jūs galit naudot /gydyti lauke ir dar kol kas ofise

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 18 valandas(-ų), Dwayne_Black rašė:

Sutinku, bet jus tpm padare kai lieka mazai laiko patys naudojat /gydyti

Taip Dwyane, pilnai sutinku kad ir mes tai darom, kurie turi admin privilegijas projekte. Bet aš manau kad čia galima būtų padaryti ligybę, ir tiesiog padaryti kad ir mums neitu /gydyti šalia ls/lv ofiso ar LS banko. Tam tikra teritorijos gabalėlį. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2018-09-29 at 19:40, Denisas_Vileiskas rašė:

Pilnai sutinku bet tada draudziam komanda /vartoti kai esi su kuprine

Aš irgi pilnai už,bet Deniso pasiūlymas labai tinka.Teisesaugai neitų /gydyti,mafijos/gaujos nariui /vartoti..tada butu teisingiausia.Daugiau visi kiti pasiūlymai labai geri

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Gudri_Lape rašė:

Aš irgi pilnai už,bet Deniso pasiūlymas labai tinka.Teisesaugai neitų /gydyti,mafijos/gaujos nariui /vartoti..tada butu teisingiausia.Daugiau visi kiti pasiūlymai labai geri

Tu lygini du visiškai skirtingus dalykus, vartojimą ir /gydyti komanda. /gydyti parašęs, tavo komanda suveikia iš karto plius, tu gali ją naudoti bet kiek. /vartoti, tarkim pavartojęs kanapių, tai suveikia maždaug po 2~4 sekundžių, o heroinas po 10 sekundžių, tai dabar pagalvojam, kas šioje situacjijoje veikia žymiai veiksmingiau ir tikrai turėtu būti suvaržytas. Mano nuomone, šis pasiūlymas pagyvintu tiek mafijų bei gaujų kriminalnį pasaulį, tiek jums būtų įdomiau atgrobinėti ls/lv ofisus bei Ls banka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 21 valandas(-ų), Afigenas_Mantas rašė:

Tu lygini du visiškai skirtingus dalykus, vartojimą ir /gydyti komanda. /gydyti parašęs, tavo komanda suveikia iš karto plius, tu gali ją naudoti bet kiek. /vartoti, tarkim pavartojęs kanapių, tai suveikia maždaug po 2~4 sekundžių, o heroinas po 10 sekundžių, tai dabar pagalvojam, kas šioje situacjijoje veikia žymiai veiksmingiau ir tikrai turėtu būti suvaržytas. Mano nuomone, šis pasiūlymas pagyvintu tiek mafijų bei gaujų kriminalnį pasaulį, tiek jums būtų įdomiau atgrobinėti ls/lv ofisus bei Ls banka.

Nepagalvojau apie tai ,kad /vartoti ilgiau eina iš tikro...Visiškai UŽ tavo pasiūlymą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...