Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Povilas_Rimkus

Bmw_Deimantas

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Povilas_Rimkus
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Bmw_Deimantas
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): DDOS,užmutinau ir specialiai dariau jį pzu ir matome kad nueina į esc ,grįžta ir po kurio laiko tsg nulužtu.
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia:1.png
  5. Įrodymai (BŪTINA): 
  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Užbaninau.
     

https://imgur.com/a/pDQG7Fr kaip tada į šitą žinutę reaguojam?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Admin_Bumeris rašė:

Dar va pridedu, kad rūpėjo ar žaidžia

[18:09:32] [COMM][100331] Bmw_Deimantas: /mapp rimkus
[18:09:40] [COMM][1346] Bmw_Deimantas: /mapp rimkus

Buvau forume žiurėjau savaitės misijas, išėjau iš afk per teamspeak programa papraše žmogus pamappinti Rimku nes galvojo kad tą žmogu filmuoja žaidime tai ir aš pamapinau ir pasakiau kad jis pzu sėdi kažką stebti žadime, neturi su kuo ddosint jis vpš, atsakau už Deimanta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 20 minutes(-ių), Septintas_Blokas rašė:

Kaip suprantu, šiais laikais, būtent 2018 metais, yra draudžiama eitį ESC, kitaip sakant nuleisti žaidima, ir nebegalima /mapp komandos naudoti, na bent jau aš susidariau tokia nuomone apie sarga. Rimkus turbūt Admin_Bumeris į skype rašinėjai non-stop, kad tik duotu kažkokiu įrodymu. Žinai Rimkau, jeigu nori vest iš gp, tai bent jau savo roterio (kitaip vadinamo modemo), neperkraudinėk, nes būtent tai tu ir padarei. Tinklas būtent ant Win10, pas tave kaip matau yra tiesioginis, ne nuo wifi, tiesiog eina laidas tiesiai į kompiuterį, jį ištraukus, mažiausiai minute laiko nerodys, kad jis dingo, todėl tu padarei taip spiceliai. Na aš nemanau kad dabar verta kažką mazintis būtų, nes tai yra akivaizdu. O žinai kas yra baisiausia? Kad tai yra žema ir šlykštu.

 

 

NIEKO ASMENIŠKO (:

Kad man jis nieko nerašė, pats Bmw parašė man.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 11 valandas(-ų), Karolis_Drifter rašė:

Buvau forume žiurėjau savaitės misijas, išėjau iš afk per teamspeak programa papraše žmogus pamappinti Rimku nes galvojo kad tą žmogu filmuoja žaidime tai ir aš pamapinau ir pasakiau kad jis pzu sėdi kažką stebti žadime, neturi su kuo ddosint jis vpš, atsakau už Deimanta

Kadangi tiek jau liaudis domisi, galima patikrint ką žiūrėjai forume ir ar išviso buvai, tai laukit rezultatų. Bet vat Deimantas, forumo acc net neturi, tai dabar kaip man tikrint :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...