Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Pukiz_Lost

Edvinas_Barise

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Afigenas_Mantas
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Edvinas_Barise
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai):  Žaidėjas žinomas kaip Edvinas_Barise, apsiemantis ddos atakomis, mėgstantis pakramtyti kitų žmonių kabelius, ne pirmą kartą kerta man per interneta. Neleidau imti dar vienos zonos, tai parašė man dw ir kirto per laidus, prie to pačio Zygis_Pahmel uždėjo man bana. Padarytose nuotraukose puikiai matosi, kaip Barise man parašo: tai dw. Ir tai tikrai ne dėl to kad deda bana, o kad šaus man per neta, čia ir taip aišku. Vaizdo įraše girdisi, kaip mano gaujos narys pradeda kalbėti visas lagindamas, ir tik poto išgirsite žodį connected. Akivaizdu, packet loss sukilę, ts lūžo. Žaidėjas yra pasižymėjęs ddos atakomis, tai ne pirmas ir ne paskutinis kartas kai jis taip daro. Tai neturi būti toleruojama
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: Grove street gaujos pavaduotojas
  5. Įrodymai (BŪTINA): 
    Spoileris

    5564703fee74d72d4898e59cc3908508470.png
    3a3d33d73a62631958c8d007084c9164706.png
    136ead6175ae365851d9a48b1a939676123.png
    79ef1b540908a425b4388499ca41422d699.png

  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne.

    Pildau uz Afigena Manta nes jam uzdraustas rasymas.


    Pildau: Su montago kita situacija ;d ten merlius ta pacia sekunde specialiai istrauke laida, o tu mane nudosinai, video girdisi, paskaityk viska ka parasiau, geriau suprasi gal :)
  7. Pildau Visi puikiai žino kad moki dosint, ir nereikia apsimesti. Jeigu nebūtum dosinęs, dabar taip šitoje temoje tikrai neprakaituotum. Viskas ir taip aišku
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ka tu cia, pirmame video nematyti nei laiko nei kada tas vyksta kur tipo jungeisi i zaidima. Po karo parasiau, ar leidi imti zona? Atrasei neleidziu, parasiau tada dw. Ir tada mano darbuotojas tave uzbanino uz cheatus, nes prigautas buvai. Video ikelsiu. Kas cia per ddosai? Zodzio dw negalima parasyti? Atsisveikinau tiesiog kad nekariuaji ir viskas. Nei laikas matosi tavo nei ka nesuprasi ka tu cia ikelei.

 

 Papildau: tavo tas video sudo verts nieko nei irodo nei ka :DDD , krv istrauk laida ir junk i zadiima. kai net nesuprasi kada cia jungi nei ka :DDD nu juokdarys : 

va del ko buvo parasyta tau dw ne del norejimo tave nudosinti, o del uzbaninimo. Pastebek tapacia sekunde bana gavai kai parasiau dw, ne sutapimas?

Kitas dalykas niekados nezinojau ir nemokejau kaip ten reikia dosinti, ir nenoriu zinoti tad prasau nekisk manes i tai.

 

Pridedu: Afigenai rasai beviltiskus skundus, nes zaidime spaudziu per daug?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...