Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Afigenas_Mantas

Audi_Rulit

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Audi_Rulit
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Inv
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
  • /info lentelė:
    6171a3d1713c8763fed89869d04ede2837.png
  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina: 0:02 iki 0:08 nelimpa didelė suma kulkų.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Zaidziau as, todel ir atsakau, prasau nedeti ispejimu. Karko ir Salvis kaip matau i mane saude is apacios, dauguma kulku nekibo del kampu, taip pat galejo nekibti del persivertimo, jie saudo iseidami is tu poziciju prie sienos, as irgi stoviu prie sieneles, stogas buginasi, matosi, kad tos kulkos pataikomos per teksturas, bet sistema vistiek uzskaito. Jei pagal tave as naudojau inv, tai kodel man visgi tam tikros kulkos sulipo? Ko tu nenaudoji nametago, kad geriau matytusi kas ir is kur mane saudo, turbut musu gaujos narius labai nori pakisti. Kazkaip kiekviename tavo vidose is tos zonos tiem, kurie yra ant sito stogo, tam tikros kulkos nekimba del to buginto stogo. Kiek pamenu tuo metu, kai i juos saudziau, jiem irgi nekibo tam tikros kulkos. Anticheatai gali atkartoti sia situacija, jei tik nori. Pabaigai noriu pasakyti, kad yra labai smagu zinoti, kad tokiu zmoniu kaip Augis_Frozen, Edvinas_Barise ir mano seselyje visada yra kitas zmogus, kuris kitus vadina oziais, nors pats nuolat paranoiskai ir inirtingai visus filmuoja ir stebi kiekviena ju judesi, niekaip negaledamas pagaliau nusivalyti asaras ir pamirsti praeities skriaudas, cia gi tik zaidimas, tai tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...