Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Nedas_Civava

Trv atnaujinimas

Ar reik šito  

44 balsai(-ų)

  1. 1. Ar sutinkate su tokiu pasiulymu

    • Sutinku
      36
    • Prieš, nes esu tssg
      8


Rekomenduoti pranešimai

prieš 30 minutes(-ių), Arturas_Kent rašė:

Prieš, kaip jaustis armijai, kai jų sultanų greitis net nesiekia 200km/h ? O antra, tai kad laiko vežti turit 24/7, kas trukdo visą dieną vežti po truputi, o ne iškarto visa komanda susėsti ir vežioti.

Žinai, žmonės turi gyvenimą ir be sargo, tai tikrai visą dieną vežti negali.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš nenorių čia visų liūdint savo nepritarimu(man tikrai patiktų vežt su greita mašina savo bagažinėj), bet vis tik reiktų nepamiršti, kad mes esame TRV ir mūsų pagrindinis transportas vienaip ar kitaip turi būti fūra, aišku mane pikdo faktas, kad mes kraunamės visą laiką tuose pačiuose pasikrovimo punktuose (jų yra vos 2), o teisėsauga kaip vanagai tik ir tykoja kada išvažiuosim iš draudžiamos zonos... Aš sakyčiau būtų visai puikiai jei, bet kuriame pasikrovimo punkte galėtume krautis nelegalius krovinius ir ten nebūtų kaip ant delnelio parašyta visiems narkotikų, ginklų pasikrovimas????? Arba atsitiktine tvarka kažkaip mus nukreiptų, kur mums važiuoti, kad pasikrauti, skersgatviuose kurnors pridėti daugiau tų pasikrovimų net nežinau, nemanau, kad čia kokį abiem pusėm tinkama kompromisą galime rasti, visi esame išpindėję, ir palaikom tik savo pusę, norim, kad mums darbas būtų sklandus, reikėtų žvelgti plačiau, norėtųsi rasti tą bendra kalbą, bet tam taikrai reikia neeilinės ir kokybiškos idėjos.

 

To sum up: Idėja tokia, kad vien iš pasikrovimo punkto nebūtų galima nustatyti ar vežame ar ne, reikėtų ištikrųjų tai nuspresti per /pzu jau iš pristatymo vietos arba tiesiog retkarčiais patikrinant.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 24 minutes(-ių), Arnas_Xerok rašė:

Aš nenorių čia visų liūdint savo nepritarimu(man tikrai patiktų vežt su greita mašina savo bagažinėj), bet vis tik reiktų nepamiršti, kad mes esame TRV ir mūsų pagrindinis transportas vienaip ar kitaip turi būti fūra, aišku mane pikdo faktas, kad mes kraunamės visą laiką tuose pačiuose pasikrovimo punktuose (jų yra vos 2), o teisėsauga kaip vanagai tik ir tykoja kada išvažiuosim iš draudžiamos zonos... Aš sakyčiau būtų visai puikiai jei, bet kuriame pasikrovimo punkte galėtume krautis nelegalius krovinius ir ten nebūtų kaip ant delnelio parašyta visiems narkotikų, ginklų pasikrovimas????? Arba atsitiktine tvarka kažkaip mus nukreiptų, kur mums važiuoti, kad pasikrauti, skersgatviuose kurnors pridėti daugiau tų pasikrovimų net nežinau, nemanau, kad čia kokį abiem pusėm tinkama kompromisą galime rasti, visi esame išpindėję, ir palaikom tik savo pusę, norim, kad mums darbas būtų sklandus, reikėtų žvelgti plačiau, norėtųsi rasti tą bendra kalbą, bet tam taikrai reikia neeilinės ir kokybiškos idėjos.

 

To sum up: Idėja tokia, kad vien iš pasikrovimo punkto nebūtų galima nustatyti ar vežame ar ne, reikėtų ištikrųjų tai nuspresti per /pzu jau iš pristatymo vietos arba tiesiog retkarčiais patikrinant.

 

 

Gal ir tiesa sakai, bet remiantis tikru gyvenimu nelegaliu krovinių gabenimas yra įvairus pradedant furomis, laivas, traukiniais, mašinomis tiesiog belekiek. Kadangi susikūre jie savo būri tai ko daugiau beiimtis, tad bent dodo dar du dadėtu ir kad ginklus galėtu krautis, nes neiimanoma pats žinai kokia situacija dbr.

Ir kaip minėjau kitame pasiūlime tai laivai būtų pats tas mum!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Arturas_Kent rašė:

Prieš, kaip jaustis armijai, kai jų sultanų greitis net nesiekia 200km/h ? O antra, tai kad laiko vežti turit 24/7, kas trukdo visą dieną vežti po truputi, o ne iškarto visa komanda susėsti ir vežioti.

 

prieš 1 valandą, Nedas_Civava rašė:

Nieko nesakau greiti derint galima, 180 km/h visa diena vešt turbūt galva pašalai.

Kokią visą dieną? Jis nori, kad kiaurą parą vežtumėm :DDDD. Tai reikštų, kas dirba - pamirškit darbus, kas mokosi - meskit mokslus, turit hobių - nebeturėsit pasidalinkim į dieninę ir naktinę pamainą ir davai, valit :DDDDD. Tokie pasisakymai, tik parodo, ant kiek žmogus prasilenkia su realybe. Ot siauras mąstymas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 43 minutes(-ių), Arnas_Xerok rašė:

Aš nenorių čia visų liūdint savo nepritarimu(man tikrai patiktų vežt su greita mašina savo bagažinėj), bet vis tik reiktų nepamiršti, kad mes esame TRV ir mūsų pagrindinis transportas vienaip ar kitaip turi būti fūra, aišku mane pikdo faktas, kad mes kraunamės visą laiką tuose pačiuose pasikrovimo punktuose (jų yra vos 2), o teisėsauga kaip vanagai tik ir tykoja kada išvažiuosim iš draudžiamos zonos... Aš sakyčiau būtų visai puikiai jei, bet kuriame pasikrovimo punkte galėtume krautis nelegalius krovinius ir ten nebūtų kaip ant delnelio parašyta visiems narkotikų, ginklų pasikrovimas????? Arba atsitiktine tvarka kažkaip mus nukreiptų, kur mums važiuoti, kad pasikrauti, skersgatviuose kurnors pridėti daugiau tų pasikrovimų net nežinau, nemanau, kad čia kokį abiem pusėm tinkama kompromisą galime rasti, visi esame išpindėję, ir palaikom tik savo pusę, norim, kad mums darbas būtų sklandus, reikėtų žvelgti plačiau, norėtųsi rasti tą bendra kalbą, bet tam taikrai reikia neeilinės ir kokybiškos idėjos.

 

To sum up: Idėja tokia, kad vien iš pasikrovimo punkto nebūtų galima nustatyti ar vežame ar ne, reikėtų ištikrųjų tai nuspresti per /pzu jau iš pristatymo vietos arba tiesiog retkarčiais patikrinant.

 

 

Va, čia geras pasiūlymas.

 

O dėl to Muitinės būrio - pats liuxas jį pasiūlė, tai prašau nerėkaukit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 28 minutes(-ių), Luc_Ddose rašė:

Va, čia geras pasiūlymas.

 

O dėl to Muitinės būrio - pats liuxas jį pasiūlė, tai prašau nerėkaukit.

Mes žinok su Liuksu nesusišnekam, nu bent jau aš, dėl vyrų nežinau. Jis toks gebantis prasisukt vyrukas ir apie pinigus nemasto, kad mes užsidirbt ateinam, ne kažkam sunkiai padėti suvežti krovinius, mes labai jau godus ir savanaudiški bičai esam, supranti gi kontrabandininkai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ir aplamai, jeigu čia visi dirba vien tam kad + susirinkt tai aš žodžiu neturiu, nes manau vistiek yra malonumas kai gaudai tarkim iš jūsų pozicijos ir pagauni ir pnš, o mum įdomų uždirbt bei nuvešt ir pnš nes nu koks tolkas sedet prie pasikrovimų ir duot jum + kai geriau būtų kažkas įvairaus kad jūs turėtumet pasisteng pagaut ne kaip dabar stovit afk ir laukiat, ir mums įdomiau nuvešt, jei būtų tiek laivai tiek dodo daugiau arba mašinos kurios nebūtu milžiniško greičio, būtų didelia įvairove bandyt gaudyt mus su mašinom su laivais ir lektuvais. Tiek veiksmo, kad prisijunges turi planuot kaip ka daryt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Nedas_Civava rašė:

Ir aplamai, jeigu čia visi dirba vien tam kad + susirinkt tai aš žodžiu neturiu, nes manau vistiek yra malonumas kai gaudai tarkim iš jūsų pozicijos ir pagauni ir pnš, o mum įdomų uždirbt bei nuvešt ir pnš nes nu koks tolkas sedet prie pasikrovimų ir duot jum + kai geriau būtų kažkas įvairaus kad jūs turėtumet pasisteng pagaut ne kaip dabar stovit afk ir laukiat, ir mums įdomiau nuvešt, jei būtų tiek laivai tiek dodo daugiau arba mašinos kurios nebūtu milžiniško greičio, būtų didelia įvairove bandyt gaudyt mus su mašinom su laivais ir lektuvais. Tiek veiksmo, kad prisijunges turi planuot kaip ka daryt.

Tikrai galėtu but protingesnis transportas, negu tas visiškai stabilumo neturintis bandito. Gal ne belekokio ten greičio, bet normalios per daug į akį nekrintačios mašinos 170-180km/h greičio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Arnas_Xerok rašė:

Tikrai galėtu but protingesnis transportas, negu tas visiškai stabilumo neturintis bandito. Gal ne belekokio ten greičio, bet normalios per daug į akį nekrintačios mašinos 170-180km/h greičio.

Tas tai taip, kadangi kotr yra 10 tai šiek tiek perdaug tai stabiluma padarius kad būtų 3-5 išskirtiniai kotr nariai kurie galetu valdyt tam tikra tr priemone o bandito išvis naikint

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...