Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Nedas_Civava

Trv atnaujinimas

Ar reik šito  

44 balsai(-ų)

  1. 1. Ar sutinkate su tokiu pasiulymu

    • Sutinku
      36
    • Prieš, nes esu tssg
      8


Rekomenduoti pranešimai

prieš 1 valandą, Nedas_Civava rašė:

Tai aš irgi imuosi veiksmų, bandau kažka naujo ikurt mūsų labui kaip ir jūs patys tai ko čia ateini ir verki? Bijai kad pagaut sunkiau bus? Tipo idomų tau stovet ir laukt kol iš zonos išvaziuosim? Tai koks tolkas vešt tada, švaistyt laika?

Žmogau , kaip Rian parašė , man taip tiktų , ir perduosiu visą šitą ziperiui , išsiaiškinam viską šitą draugiškai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 52 minutes(-ių), Ignas_Danke rašė:

Žmogau , kaip Rian parašė , man taip tiktų , ir perduosiu visą šitą ziperiui , išsiaiškinam viską šitą draugiškai.

Aišku, man tai nėra reikalo pyktis.Bei apie laivus rimtai pagalvokit būtų šaunus atnaujinimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Diskusijos, forume nu fainiai, nueikit į DC ir kalbekit. Esmė tokia ieškojom kompromiso, tarp teisėsaugos ir Trv, tačiau nors pirmomis dienomis sekėsi gerai, deja trv nariam kažkas neatitiko ir taip prasidėjo taspats kas buvo ir prieš susitarimą, taigi Chebra nerasykit bereikšmių pasiūlymų, kadangi patys iki to daėjot, su savo tos ir išokinejinu, tai Liuxo pasiūlymu ivedem būrį. Tai jai dar netinka galim dar daryti kitaip, gi turim reidus, mes juos dabar galėsime taip išnaudoti, kad nieks nedavažiuos, iki išsikrovimo tai gal apsispreskit paskutinį kartą ko patys norit, o ne vien eiti skųstis DPKT ir Bumeriui, kad nepavyksta nuvesti krovinių ir pns išsidirbinejat Chebra...

Vienu pasakysiu paprastai nori kalbėtis ieškoti kompromiso ateik į DC, nes rašinėti čia nėra tikslo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 16 valandas(-ų), Nedas_Civava rašė:

Esme tame iškart prie reikalo, teisesauga susidare savo būrį ,,Muitine", kad sudėjus 15 žmonių kurie gali tikrint betkokia savaites diena. Tad čia višiškai nelygybe mūsų atžvlingiu nes ir taip pora h reik vargt kol suvešt. Tad siūlau jei jie turi savo tokį būri tada mes irgi norim ,,KOTR", galėtu su mašinom vešt, iki 200 km/h, nes jei jau tssg tokią nesamonė sugalvojo tai mes nenorim vietoi 2-3h vešt 5h, jei netinka tai davaj dodo dar 5 mum dadėkit ir, kad ginklus leistu krautis. Ačiū už demėsį.

@Admin_Bumeris @Aivariux_Liuks @Rokas_Lipnickas @Rian_Garcia @Kasparas_Boyka @Arnas_Xerok @Vidas_Alijosius @Osvaldas_Rupsa @Vakare_King @Bond_Alen @Erdves_Taskas @Edis_Slim @Petras_Kav @East_Paper @Bmwfanas_Aurimas @Matass__Matass @Kasparas_Drag @Pavlik_Capone @Black_Lukas @Andrej_Damn

Tai jus adminus turit, kurie galit kickinti baninti jailinti ir t.t ar ne taip, nes jus visada kickinat for free kad nuvezt krovinius, tai gal jau ant admino neuztenka tai pradedat  sakyt kad visiska nelygybe? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

‎2019‎-‎01‎-‎07 at 09:30, Ignas_Danke rašė:

Tu real life nelygink su sargo jesus..

P.S pervežt realiam gyvenime irgi beveik neįmanoma , turi sustot , krovinys patikrinamas , tai sakau gal reik realiam gyvenime iššokt iš fūros ? :D , o gal išsiteleportuot?

Geriausia yra "realiam" gyvenime sedėt /pzu arba vienam vairuot, o kitam ant mašinos stogo būt ir surakinėt. Nebejuokinkit gi jau su tokiais pareiškimais...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Erdves_Taskas rašė:

Geriausia yra "realiam" gyvenime sedėt /pzu arba vienam vairuot, o kitam ant mašinos stogo būt ir surakinėt. Nebejuokinkit gi jau su tokiais pareiškimais...

Gerai , gerai , baigiam , nenoriu aš čia daugiau su jumis pyktis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...