Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Lukaz_City

V_P Keitimas uz milus-kredus

Ar to reikia?  

94 balsai(-ų)

  1. 1. Ar to reikia?

    • Taip, pakomentuosiu, kodel
    • Ne, pakomentuosiu, kodel
    • Nesu uztikrintas


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, siulau, kad eitu pasikeisti zaidimo varda pavarde uz 500 kreditu arba 100 milu i laisva v_p ir tai isliktu visam laikui. Tiesiog yra daug zmoniu kurie buvo jaunesni ir susikure paskyras kuriu nickai nebepatinka, bet tokiu atveju turetu sansa pasikeist tai.

 

Skundu/chyteriu/atsibaninimo ir tt. atveju, kad nepasikeistu vardo pavardes zaidejai turetu arba tam tikra ID arba jeigu yra pataginti temos zymese, negali pasikeist V_P iki kol bus nuosprendis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

9. Ar įmanoma pakeisti žaidėjo slapyvardį (nicką) arba perkelti viską į kitą paskyrą?
Techniškai tai yra įmanoma, tačiau dėl tam tikrų priežasčių, kurių negalime atskleisti, mes to nedarome
.

Bet su idėja tai aš tikrai sutinku, nes kartais ir pačiam nepatinka mano nick, nors ir nedarys, bet aš tikrai už šį pasiūlymą, nes jis bent jau man ir tikrai galbūt ne vien tik man reikalingas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 31 minutes(-ių), Mister_Bebr rašė:

9. Ar įmanoma pakeisti žaidėjo slapyvardį (nicką) arba perkelti viską į kitą paskyrą?
Techniškai tai yra įmanoma, tačiau dėl tam tikrų priežasčių, kurių negalime atskleisti, mes to nedarome
.

Bet su idėja tai aš tikrai sutinku, nes kartais ir pačiam nepatinka mano nick, nors ir nedarys, bet aš tikrai už šį pasiūlymą, nes jis bent jau man ir tikrai galbūt ne vien tik man reikalingas.

Misteris Bebras

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...