Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Frozen_Inferno

Miroslav_Mirka

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Miroslav_Mirka
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
     

     

  • /info lentelė:
     

    961febab5acba3cc7d54fadedb9a9529865.png

  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina: 0:03 - iki galo nelimpa 7 kulkos nuo 145hp

 

Papildau: @Miroslav_Mirka O pas tave žiūriu jau tokia prakaitofke muša, kad joptvaimat. Pričiom čia mob duomenys ir FPS? Lost ir ping mažas, kame bėdos? Prisicheatinai, o dabar tyliai sedėk. P.S FPS nėra aktuolus dėl kulkų nelipo, viskas priklauso nuo ping ir lost.

 

Papildau: Pirmas 5 kulkas kurias tau pataikė buvai net ne už kampo 0:04 - 0:07

 

Papildau: @Miroslav_Mirka Gerai tau čia prakaitofke muša :DDDDDDDDDDD, tai, kad tau kulkos nelipo, kai tu bėgai, o ne šaudeisi :DDDDDDD @Staska_Paradise Video peržiūrėk tik svarbiausia, o ne to rašinėlį skaityk :DDD

-įsp

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2019-01-10 at 09:06, Frozen_Inferno rašė:
  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Miroslav_Mirka
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
      Slėpti turinį

     

  • /info lentelė:
      Slėpti turinį

    961febab5acba3cc7d54fadedb9a9529865.png

  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina: 0:03 - iki galo nelimpa 7 kulkos nuo 145hp

7 kulkos? xd ar video neper trumpas biški per kampus nelipo tos kulkos sedėjau ant mob duomenų mano fps vaikščiojo 25 - 30 būdavo tarpais neužkrauna komandu /vartoti , gali iškilt klausimas kodėl sėdžiu su mob duomenim atsakymas trumpas DDOS atakos.. 

Toj vietoj man buvo gan nemažas PING 75 - 90 mušo kai man buvo 191hp  ir bėgau atgal buvo visi esc dar už kampo pasislepes šaudžiau galvojau atkris greit, bet žiūriu toliau visi esc ir nubėgau , bl tu mane jau užpisai ką tu čia bandai ganyt aiškiai pasakiau, bėgau šaudyt žiūriu visi ESC tada bėgau atgal užlindau už tos "sieneles" galvojau kad atkris greit ne neatkrito toliau visi ESC ir nubėgau dėlto nelipo. Kiek tu gali čia 10 kartu redaguot tą tema vis primąstat kažkokiu š*du. PS jei būčiau tą INV naudojęs tai nafik man bėgt?? būčiau lęses jumis iki galo, bet nubėgau kur logika pas tave. Pacituosiu city žodžius kurie yra labai teisingi:

o tu ant tiek patyres filmuotojas ir zinovas, esi siame reikale tiek daug metu, bet supranti, kad tu to inv neispausi saudant i zmogu tuo paciu naudojant klavetura ad raides ir pelyte, nebent koks brolis ar mama pribegs ir paspaus insert "

Kelinta karta jeu redaguoji šita tema jei neklystu tai 5 ir ką tu čia bandai įrodyt nuverst nori?:d nepaeis nes nieko nenaudojau, ką jam reik tą jis padarys nebenardyk žinau kiek ten jam į PM prinardei nu bet pom čia tavo reikalas nardyt , esmė ta kad tu čia iš š*do bandai padaryt kažką wow. @Frozen_Inferno ne nu bet tu čystai trenktas. Į jo papildyma atsakymą rasi viršuj. @Vasia_Carter @Staska_Paradise

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...