Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Dillon_Danis

Legacy_Demonas

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Legacy_Demonas
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: aim.
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: ne.
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: taip.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
    Spoileris

     

  • /info lentelė: video gale.
  • Ar cheatino veiksmo metu?: taip.
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 0:00 iki 0:06 susaudo nonstop 5/5 i enemy, kuris vartosi ir laksto is 28 atstumo. nuo 0:09 susaudo ten irgi belenka is 35 atstumo i beganti. 
  • Pirma situacija: jis nejuda iki tada, kada tu pataikai pirma kulka. po pirmos kulkos jis pradeda vartytis ir begiot, taip kad nebesvaik, ok?
  • Antra situacija: Atstumas 35, o ne 27. 3 kulkas pataikai is eiles be pertrauku saudant is beveik max deagle atstumo. nejuokink.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 16 valandas(-ų), Martynas_Nomercy rašė:
  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Legacy_Demonas
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: aim.
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: ne.
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: taip.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
      Parodyti paslėptą turinį

     

  • /info lentelė: video gale.
  • Ar cheatino veiksmo metu?: taip.
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 0:00 iki 0:06 susaudo nonstop 5/5 i enemy, kuris vartosi ir laksto is 28 atstumo. nuo 0:09 susaudo ten irgi belenka is 35 atstumo i beganti.

Sveikutis, Nežinau ką tu čia prifilmavai bet 0:00 iki 0:06 Pažiurėk į ta Viliu_Mafija jis atsitupes pajuda tik 1 karta ir vėliau pradeda bėgti tiesog tiesiai aš nežinau kokiu žiopliu turi būt kad nepataikyt galim sakyt į nejudanti žmogu + atsitupus. 2 tavo video pažiurėk į jo animacija šaudžiau +- į viduri taip pogi aš nežinau koks turi būt stebuklingas aimas kad netarginu savo kuris prašoko pro mane galim sakyt ir + matosi kaip tas jūsų Pukiz_Lost Naudoja Neleistina Animacija Karo Metu kuri yra buginta, ir 26 atstumas atsitupus 3 kulkas be sustojimo pataikyt tikrai nereik dideliu sugebėjimu + jeigu nežinojai šovius atsistojus tada greit atsitupi Taikinukas sumažėja iki max'o :)

 

1. Situacija pažiurėk kiek jis kartu apsiverčia ir kokia trajektorija bėga viena tiesia linija tai čia nepataikyt beveik neįmanoma.

2. Situacija tu pažiurėk kad aš į ji kad ir šaudau jam kulkos nelimpa vsvn, tai jeigu Sistema buginasi aš ne kaltas p.s. Lai jis kai šaudosi zonoi nenaudoja savo nesamoningų animaciju į kurias šaudant šale fiksuoja kad pataikai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...