Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Minde_Akm

Psychopatai™

Rekomenduoti pranešimai

prieš 16 valandas(-ų), Kolia_Kaminsk rašė:

taip ir buvo karolis mete arbota ir prakaitavo kad nuo tilto su awp saudziau :DDDDD merliniai zluge @Domantas_Supreme vaikas esi norejo taves y arena neimt tai sakei iseisi is to klubo o vaikstai po tuos klubus kaip prostitute kad gautum ta pava

Noriu ir vaikštau po tuos klubus, koks tavo skirtumas, su tokiais kaip jūs kurie ginasi pjaustdami ir šaudo pasislėpe neišbūčiau net savaitės. Aš pats dabar nesuprantu kaip tame klube išbuvau 5d.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 16 valandas(-ų), Rondo rašė:

Nu nlb buvo 2.3h, max 1 su puse h, ir pats dar preita savaite prakaitaves rašynejai kad sajungos nori ir t.t nebelakstai po klubus ir t.t, apgailetinas esi :DDD Prisinardes pas visus iš anksto.

Niekur aš nenardau. Tiesiog ateinu į klubą nes pagalbos reik ar pavo. Tu tipo rašai kad nardau aš visur nors ateinu ir man duoda tą pavą. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Vierhas_EsU

                                                                  PORA GALVOS APMYŽIMU "PSYCHOPATAI" KLUBO EROJE 
 

1. : BaHyBa's Ar kas ten tokia : https://imgur.com/aEf4qDJ

2. : Tiesiog Psychu trefke /tpdm : https://imgur.com/ynUgvVK

                                                                                         IR DAR TURIU DAFIGA BET ** TNG IEŠKOT IR KELT

                  
BY : Vierhas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2019-03-28 at 10:15, Domantas_Supreme rašė:

Vakar Vakare laikėme 'Psychopatai' klubą apie 2.3h. By "Jamaican Posse" Dovydas_Kentas era ir "SandKing Squad". Graudu ne Psychopatų šaudyme, bet jų ginime. Kolia (pav) pjaustė ir šaude su Awp pasislėpus (gavo bana 24h) ir Lukas_Vaikezas pjaustė (kuris gavo irgi 24h ban) tai ką psychopatai. (Penktadienį mūsų gun dėže :D) 

Tokia ir gun dėžė, kai ją gaunat bugindami, o realiai pas jūsų ta Dovydo era, tokia pati hu*va kaip ir pats klubas, prisirinkę visokių vierhų, bazarina žaidime, sušokam į ts, bijo kalbėti, užsimutina mikrofoną, tokios ir panetkes pas jumis, kiemo draugai susirinkę vienam klube primeta ahujenus, be to niekada nepamiršiu kaip Dovydas prašė AIMO kuris padėtų zonose

 

3e0a87fe5b1e66a86c0c9440317042af957.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Punto_Collins rašė:

Tokia ir gun dėžė, kai ją gaunat bugindami, o realiai pas jūsų ta Dovydo era, tokia pati hu*va kaip ir pats klubas, prisirinkę visokių vierhų, bazarina žaidime, sušokam į ts, bijo kalbėti, užsimutina mikrofoną, tokios ir panetkes pas jumis, kiemo draugai susirinkę vienam klube primeta ahujenus, be to niekada nepamiršiu kaip Dovydas prašė AIMO kuris padėtų zonose

 

  Slėpti turinį

 

3e0a87fe5b1e66a86c0c9440317042af957.png

 

Jus mažiau prakaituokit bachurai,neisijauskit i ta sargą. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...