Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Qaz_Quattro

Cargobobas.

Cargobobas  

23 balsai(-ų)

  1. 1. Ar to reikia?

    • Taip.
      17
    • Ne,Aargumentuosiu
      6


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi sarg.lt zaidejai.Kai vykstame i grobimus daznai buna naujoku arba zmoniu kurie pamirso pasigydyti ir jiems tenka skristi su 58hp ir 64 sarvu.Taigi kilo man ideja jeigu Cargobobe butu galma paspaudys klvafia Y pasigydyti,ir tuo paciu pasimti ginklu.Kaip ir treniruotese.Galbut daugelis nesutiksi bet tikrai praverstu nes kol isikviieti medikus turi lauk apie 1min.O naujokai tai nezino tu auto healu.

 

Taigi paprastai ir trumpai siulau padaryti kad cargobobe butu galma pasigydyti pasimti ginklu.

 

By Dyla sekmes.

 

@Admin_Bumeris

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Logiškiausia būtų padaryt jog cargobobe būtų tam tikras vaistinėlių skaičius pvz 20 įdėtas iš armijos vaistinėlių turimo kiekio. Vaistinėlė nieko nekainuotų ir ją galėtų panaudoti tik tas žmogus kuriam trūksta gyvybių visi kiti tiesiog dėl bereikšmio naudojimo jų panaudot negalėtų. Komanda kokią irgi galėtų tiesiog būt /vaistinele kuri veiktų tik būnant cargo viduje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 11 valandas(-ų), Vladislav_Stepanov rašė:

Logiškiausia būtų padaryt jog cargobobe būtų tam tikras vaistinėlių skaičius pvz 20 įdėtas iš armijos vaistinėlių turimo kiekio. Vaistinėlė nieko nekainuotų ir ją galėtų panaudoti tik tas žmogus kuriam trūksta gyvybių visi kiti tiesiog dėl bereikšmio naudojimo jų panaudot negalėtų. Komanda kokią irgi galėtų tiesiog būt /vaistinele kuri veiktų tik būnant cargo viduje.

Va už toki pasiūlyma ir aš balsuočiau,čia logiškai,kad iš armijos vaistinėlių turimo kiekio,tik ne pickup dėti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

realiai dabar pergalvojau ir pamaniau, aš dirbu trv, ir kilo mintis gal ir gerai su tom vaistinėlėm cargobobe, nes tada manau atsirastų mums darbo ir reiktų jas veštį į armiją. 
Jeigu @Admin_Bumeris padarai taip tada visiškai sutinku su šitiuo pasiūlymu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 18 minutes(-ių), Enemy_Choke rašė:

realiai dabar pergalvojau ir pamaniau, aš dirbu trv, ir kilo mintis gal ir gerai su tom vaistinėlėm cargobobe, nes tada manau atsirastų mums darbo ir reiktų jas veštį į armiją. 
Jeigu @Admin_Bumeris padarai taip tada visiškai sutinku su šitiuo pasiūlymu.

Jeigu jis taip padarys, tavo sutikimas jau bereiksmis bus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...