Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Mart_Eox

Super_Saiyan

Rekomenduoti pranešimai

[>] Anketos forma:

 

Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje:  @Super_Saiyan

Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Aim naudojimas.

Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Taip.

Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne

Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 

Į bėgantį pataiko 5/5. Tikrai ne aim? Pacaniukas tikrai pasijungęs aim buvo. Kitas video kur beveik nieko nepataiko jau dabar. 

Skillai dingo? Ar aimas nesuveikia jau dabar? 

/info lentelė:  https://imgur.com/a/NrSh1Ve

Ar cheatino veiksmo metu?: Ne

Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Visas video.

 

Pridedu. Susiletinkit video ir viskas aiškiai matos,kad kreivos kulkos eina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sw po prakaitofkes sugalvojai į cheaterius įkelt randomas? Gerai randomas 1 video: 2 kulkos į tiesiai bėgantį žmogų paskui 2 kulkos kai pašokai į šoną ir paskutinė kulką su kuria nupuciau tave buvo isauta kai pašokai į kitą šoną. 2 vidosas: Stulpas sutrukdė tave visiškai nupust ir plius kelios 1-2 kulkos nekbio dėl to, kad aplink stulpą lakstiai (kampai). TAI VA RANDOMAS MAZIAU RYBA DROCINK O Į DM PRADEK VAIKSCIOT IR GAL KAZKA PASIEKSI. Ir kitą kartą daryk pzu ir matosi nei targina aš targinu nei aš aima naudoja tai vat, o, kad šaudyt moku tai nepavydek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 19 minutes(-ių), Vape_Zons rašė:

Sw po prakaitofkes sugalvojai į cheaterius įkelt randomas? Gerai randomas 1 video: 2 kulkos į tiesiai bėgantį žmogų paskui 2 kulkos kai pašokai į šoną ir paskutinė kulką su kuria nupuciau tave buvo isauta kai pašokai į kitą šoną. 2 vidosas: Stulpas sutrukdė tave visiškai nupust ir plius kelios 1-2 kulkos nekbio dėl to, kad aplink stulpą lakstiai (kampai). TAI VA RANDOMAS MAZIAU RYBA DROCINK O Į DM PRADEK VAIKSCIOT IR GAL KAZKA PASIEKSI. Ir kitą kartą daryk pzu ir matosi nei targina aš targinu nei aš aima naudoja tai vat, o, kad šaudyt moku tai nepavydek.

Ką tu čia bandai mažintis? Susuk video kaip taip šaudai tpdm. Jei neturi aimo susuksi video ir bus viskas ok jei turi tai aišku yra ko bijoti. Randomas? Nejuokink per Capo prasimušai taip jei ne Capo dabar būtum lygus 0. Prieme abu jus su Vierhu į klubą Capo kai turėjot vos po 5k xp ir išmokino jus,o dabar kitus randomais vadinat. Nejuokink ištrink aimą tada mokinkis šaudyti. 13-metį discorde nei žodžio nepratariai taip,kad laisvas išvis esi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 valandas(-ų), Mart_Eox rašė:

Ką tu čia bandai mažintis? Susuk video kaip taip šaudai tpdm. Jei neturi aimo susuksi video ir bus viskas ok jei turi tai aišku yra ko bijoti. Randomas? Nejuokink per Capo prasimušai taip jei ne Capo dabar būtum lygus 0. Prieme abu jus su Vierhu į klubą Capo kai turėjot vos po 5k xp ir išmokino jus,o dabar kitus randomais vadinat. Nejuokink ištrink aimą tada mokinkis šaudyti. 13-metį discorde nei žodžio nepratariai taip,kad laisvas išvis esi. 

Pas Capo? Aš prašydavau? Tu gal galvą isiplauk mane pukaz_vemar nuo teleportu gaudydavo ir prašydavo kad ateičiau padėt jiems ir klubą. dėl metu tai man ner skirtumo bent jau aš viso gyvenimo nenumatau sarge kai tu 18 metų už ekrano sėdi tėvai išlaiko, nei mašinos teisių nei darbo tu čia tas 0 esi visom prasmėm. Nežinau ką tau daugiau ir pasakyt graudus esi pas vierha klube nardydavai premijų prasydavai kai koks naujokas. Discorde nesnekejau todėl nes man buvo labai graudu jūsų klausytis balso dovana per jūsų lojima praradau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...