Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Edvis_Nero

Kornelijus_Kornis

Rekomenduoti pranešimai

 

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Edvis_Nero
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Kornelijus_Kornis
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Grįžtame prie mano parašto skundo šiam asmeniui @Kaire_Koja. As ji pridaviau su puikiai matytais įrodimais ko pasekoje turėjo būti nubaustas visam laikui už gerai žinomu žargonu ddos atakom, bet kaip jis pats sake cituoju jo žodžius "gyvenau su vaiku globos namuos bande padeti kablelis nepadėjo išeiti iš liuno alko" baigiau cituoti. Šiuo savo pažeidimu musu Utenos viršininkas @Kornelijus_Kornis pažeidė mano kaip žmogaus teisę atsakyti ar tariamai vykdyti iki teismini tyrima. Pora žodžiais sakant jisai nenubaude mano priešo @Kaire_Koja kuris turejo gauti visam laika blista už pažeidimus jo tad rašau mūsu viršininkui kad ji pati nubaustu už jo nebaudimo. Dek pragare @Airidas_Krc . Patys matet kornio atsakyma kaip per "užpakaly lupo" 
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: alkolikas
  5. Įrodymai (BŪTINA): nemanu nes vel geria kažkas
  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Bandžiau bet nejo as ji realybej nubausiu o jus žaidime

 

 

 

airideli esi pitusara atsiimink nekalbėdamas 1h o viska įrašydamas 

 

 

Šiaip korni gerei skambuti nes nemaciau xd

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...