Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Airidas_Krc

Afigenas_Mantas

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje:  @Afigenas_Mantas
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Inv, aim
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
    Spoileris

     

  • /info lentelė: 37-38 sek
  • Ar cheatino veiksmo metu?: Taip
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina :  00:00 - 00:08 AIM. | 00:09 - 00:14 vėl AIM. Pažiūrėkit kaip nutargina | 00:15 - 00:21 AIM, sulesa viską į beganti. | 00:22 - 00:28 INV. | 00:29 - 00:37 vėl INV. Nuo 00:38 - 00:43 ir 00:44 - 00:50 įrodau. kad kulkos kimba per tokias situacijas, nes žinau, kad atmazins su pickup, bet viskas aiškiai matosi. 

Tos pačios situacijos ir čia:

Spoileris

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki, sveiki!! Jeigu atvirai, visose situacijose nieko nesuprantu.

Pirma situacija. Šaudausi, priešas arti manęs, jokių labai sunkių judesių tikrai nedaro, todėl pataikyti tikrai nėra sunku + atstumas labai mažas, priešas visiškai šalia manęs.

Toliau dėl tų inv, kaip tu sakai. Pingas šiek tiek sukilęs, bet minimaliai aišku, nieko nesakau. Išeinu iš požeminio, man dažniausiai nekrauna objektų normaliai porą sekundžių, todėl kai išbėgu ir pamatau, kad aplinka tuščia, kartais susidriginu ir tiesiog įbėgu atgal, nes žaidėjas Black_Umo dažnai mane darydavo /pzu per karą ir sakydavo, kad man nelimpa, todėl stengdavaus daryt kuo daugiau relog'ų, kad nebūtų nesamonių. Visos situacijos labai švarios, vos išėjus iš požeminio, arba praktiškai išbėgus per vartus. Kaip matau vieną situacija iškirpai, kaip man nelimpa kulkos. Bet kaip matau žaidėjas šaudo iš automat kalašnikov sorak siem, kitaip sakant, labiau liaudiškai jeigu (AK-47). Jeigu dar kažkas neaišku, galiu paaiškinti ir smulkiau, bet manau kad neprireiks. Tai negali daugiau tęstis, nes vis dėl to esu šios mafijos direktorius ir to daugiau nenoriu matyti! Tokie banai yra labai ižulu iš jūsų pusės, ypač iš NGPT nario.... Vis dėl to laikau šią mafiją kaip mylimą ir artimą žmogų, jeigu aš laikau šį postą, aš visada žiūriu į jį ne atmestinai, o svarbiai. Kai gauni bana, tu nematai kaip sekasi tavo mafijos nariams ir aš jiems negaliu vadovauti, manau kad galima buvo apseiti ir be bano, tiesiog buvo galima įkelti mane į šią temą, tai mano galva būtų žymiai geriau. 

Tai tiek šiam kartui :13_upside_down:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...