Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Pablo_Dispuchi

Kodėl policija, bei administracija nedaro nieko naudingo, kaip tik priešingai.

Klausimas

Policininkai vpš nedirba savo darbo, įkėlus į civ. paraišką nieko nevyksta, mieste visi šaudosi, adminai teleportuojas prie žaidėjų ir žudo, serveryje chaosas ir nesamonės. Visiškai žaisti nėra įmanoma.

Admininstratorius atsiteleportavo prie manęs, sunaikino pilnai automobilį, mieste važinėjasi sand kingai per automobilius, pasakius kad daro nesamones pradeda šaudyti, žaidime chaosas, policija liepe viską rašyti į civ. paraiškas, o ten įkėlus nieko nedaro, žaidėjas gali išeiti off 24val ir kas ? Nieko jiems nebus, tik pačiam daugiau problemų. Kaip naujam žaidėjui man tai visai nepatiko, esu apsilankęs labai daug skirtingų SA-MP serverių, bet čia pirmasis kuriame tokios nesąmonės vyksta, net reklama normalesnis, nes ten jei ir vyksta nesąmonės, jos vyksta už miesto ribų ir visi bent šiek tiek bijo policijos. Šį serverį valdo gaujos, policija nieko nedaro, kaip ir SWAT, kariuomenė ar FTB. Nusivyliau, nemanau kad esu toks vienas. Gal mane kažkas išgirs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

14 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

prieš 4 minutes(-ių), Pablo_Dispuchi rašė:

Bet ar administratorius gali taip daryti ? Visiškai be priežasties ? Dar sunaikinti nuosavą automobilį ? Ir kodėl policija kaip lietuvoje nieko nereiškia ? Visiškas 0 ? Net pateikus įrodymus niekam neįdomu, žmogus atsijungia ir viskas problema nuplaukia

 

 

Administratorius negali daryti /to ir saudyti su zalia spalva, todel gali parasyti papeikima jeigu turi gerus irodymus. 

Sunaikinti nuosava automobili be komandu neimanoma

Policija reaguoja i skundus bet ne iskarto, o tada pasidaro /laukti ir prisijungus nubaudzia, beto gali /02 kviest ir jei saudys tuo metu, tures bedu. 

O galu gale pats isidarbink i policija ir pamatysi kaip viskas vyksta.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Nespejau padaryti ss, kadangi mašina jau buvo gerai sudaužyta kai pradėjo šaudyti.

2. Jis atsiteleportavo prie manęs sėdinčio savo automobilyje ir pradėjo šaudyti, taip sunaikino automobilį.

3. Vakar kviečiau policiją kai į mane šaudė, policija matė, net matė pats įgaliotinis, bet niekas nieko nedarė, net parašiau civ. paraišką ir visvien nieko, manęs reikalavo įrodymų į pm, o kai nespėjau atsiūsti nusikaltėlį paleido ir nuvažiavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 20 valandas(-ų), Pablo_Dispuchi rašė:

1. Nespejau padaryti ss, kadangi mašina jau buvo gerai sudaužyta kai pradėjo šaudyti.

2. Jis atsiteleportavo prie manęs sėdinčio savo automobilyje ir pradėjo šaudyti, taip sunaikino automobilį.

3. Vakar kviečiau policiją kai į mane šaudė, policija matė, net matė pats įgaliotinis, bet niekas nieko nedarė, net parašiau civ. paraišką ir visvien nieko, manęs reikalavo įrodymų į pm, o kai nespėjau atsiūsti nusikaltėlį paleido ir nuvažiavo.

Tai tu tikiesi, kad teisėsauga be įrodymų nubaus kažką? Žinoma, kad ne, kiekvienam baudimui reikalingi įrodymai. Kas ir būtų jeigu jie reaguotų į kiekvieno sapaliones. Dėl adminų šaudymo darykis įrodymus ir rašyk papeikimus, dideli šansai, kad administratorius bus nubaustas. Atmink, kad visada atsiras tų kurie laužys taisykles, taip jau yra ir taip yra visur, todėl tu esi tas, kuris turi su tom problemom turi susitvarkyti, jei esi pakankamai gudrus, tikrai galima išvengti šių visų, tavo išdėstytų bėdų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Salamas_Noris rašė:

Tai tu tikiesi, kad teisėsauga be įrodymų nubaus kažką? Žinoma, kad ne, kiekvienam baudimui reikalingi įrodymai. Kas ir būtų jeigu jie reaguotų į kiekvieno sapaliones. Dėl adminų šaudymo darykis įrodymus ir rašyk papeikimus, dideli šansai, kad administratorius bus nubaustas. Atmink, kad visada atsiras tų kurie laužys taisykles, taip jau yra ir taip yra visur, todėl tu esi tas, kuris turi su tom problemom turi susitvarkyti, jei esi pakankamai gudrus, tikrai galima išvengti šių visų, tavo išdėstytų bėdų.

Pilnai suprantu ką turi omenyje, bet aš apie nusikalstamą veiklą buvau padaręs įrodymus, buvau juos įkėlęs į Civ, paraiškas ir nieko tam žmogui nenutiko, net ir atvykus reikalavo įrodymų į pm, o kai negalėjau jų ten nusiųsti nes to žmogaus forume neradau, žmogų paleido, parašiau kad įrodymai įkelti į civ. paraiškas, net pats nusikaltėlis rado ir kas ? Nieko, jį paleido ir jis toliau mane šaudė, daužė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš matau, kad čia kuo toliau tuo blogiau. Žmoniems manau tie vasaros karščiai visiškai prota sumaišo. Bet eikime prie esmės. Pirmas dalykas, pasidaryk /offto antra, Ftb ir Armijos sričių pagrindinė veikla nėra prižiūrėti gatves (iš esmės), tai policininkų darbas. Trečia, siūlau išeiti į lauką o ne sedėti sarg'e.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...