Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Pablo_Dispuchi

Kodėl policija, bei administracija nedaro nieko naudingo, kaip tik priešingai.

Klausimas

Policininkai vpš nedirba savo darbo, įkėlus į civ. paraišką nieko nevyksta, mieste visi šaudosi, adminai teleportuojas prie žaidėjų ir žudo, serveryje chaosas ir nesamonės. Visiškai žaisti nėra įmanoma.

Admininstratorius atsiteleportavo prie manęs, sunaikino pilnai automobilį, mieste važinėjasi sand kingai per automobilius, pasakius kad daro nesamones pradeda šaudyti, žaidime chaosas, policija liepe viską rašyti į civ. paraiškas, o ten įkėlus nieko nedaro, žaidėjas gali išeiti off 24val ir kas ? Nieko jiems nebus, tik pačiam daugiau problemų. Kaip naujam žaidėjui man tai visai nepatiko, esu apsilankęs labai daug skirtingų SA-MP serverių, bet čia pirmasis kuriame tokios nesąmonės vyksta, net reklama normalesnis, nes ten jei ir vyksta nesąmonės, jos vyksta už miesto ribų ir visi bent šiek tiek bijo policijos. Šį serverį valdo gaujos, policija nieko nedaro, kaip ir SWAT, kariuomenė ar FTB. Nusivyliau, nemanau kad esu toks vienas. Gal mane kažkas išgirs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

14 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

2019-06-15 at 10:05, Erikas_Metro rašė:

Aš matau, kad čia kuo toliau tuo blogiau. Žmoniems manau tie vasaros karščiai visiškai prota sumaišo. Bet eikime prie esmės. Pirmas dalykas, pasidaryk /offto antra, Ftb ir Armijos sričių pagrindinė veikla nėra prižiūrėti gatves (iš esmės), tai policininkų darbas. Trečia, siūlau išeiti į lauką o ne sedėti sarg'e.

ketvirta siulau nezaisti be vipo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2019-06-15 at 10:05, Erikas_Metro rašė:

Aš matau, kad čia kuo toliau tuo blogiau. Žmoniems manau tie vasaros karščiai visiškai prota sumaišo. Bet eikime prie esmės. Pirmas dalykas, pasidaryk /offto antra, Ftb ir Armijos sričių pagrindinė veikla nėra prižiūrėti gatves (iš esmės), tai policininkų darbas. Trečia, siūlau išeiti į lauką o ne sedėti sarg'e.

Nu nu Ugniau, išeik tu seniuk į lauką, galvą pravesinsi ;D Jkj šiaip čia viskas tiksliai paaiškinta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...