Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

William_Bryant

/bega saugioja zonoją

Ar reikia  

34 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikia

    • Taip!
      11
    • Ne!
      23


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki pagalvojau tokį pasiulymą, čia kaip susidūriau su tokiu iššūkiu kad bėglys su sraigtasparniu saugioja zonoja skraido, ir jo neina nušauti, nes gi saugi zona, tai mano pasiūlymas butu toks: Kad jeigu žaidėjas turi bėglio statusa jam negaliotu saugios zonos kriterijus na kad eitu ji susprogdinti nes dabar žmogus saugioja zonoja sėdi ir net su hydra neina nuiimti arba nustumti ir jam neina hp @Admin_Bumeris įdėja tokia kad žaidėjas turintis /bėga statusą, jam negaliotu saugi zona ir galėtum ji nušaut, nes dabar jis saugioja zonoja skraido ir aš jo numušti net negaliu, na manau supratai mane, ,,Freeposteriai'' net nerašykit jeigu neturit ką papildyti ar nesugebat tinkamai argumentuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 minutes(-ių), Denny_Bachelard rašė:

:DDD Tai ko dar norit? kad leistu ir į imm angara su H rade paspaudimu ? Prieš

Bereikšmis komentaras tavo tas ko dar norit visiškai manęs nejaudina, Aš nesiruošiu pusė dienos tave stumdyti iš saugios zonos kad susprogtum, visu pirma pagalvok prieš kažką rašydamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šiam pasiūlymui neprieštarausiu, bet gal gali pasiūlyti ką nors prieš teisėsaugą? Ar tik į vieną pusę viską nori sudėt, kad bėgliams nebus šansų net vieną kitą minutę pabėgioti? Paskui atsiranda iš jūsų pusės verkimų, kad veiklos negaunam, tai čia bėgliai neišbėgioja normaliai ir t.t. Tad kitiems pasiūlymams galėtum ir prieš pačių jūsų sistemą ką nors sugalvoti, nes jeigu taip ir toliau, tai nebereikės jums tuoj išvis nieko gaudyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Brandon_James rašė:

Šiam pasiūlymui neprieštarausiu, bet gal gali pasiūlyti ką nors prieš teisėsaugą? Ar tik į vieną pusę viską nori sudėt, kad bėgliams nebus šansų net vieną kitą minutę pabėgioti? Paskui atsiranda iš jūsų pusės verkimų, kad veiklos negaunam, tai čia bėgliai neišbėgioja normaliai ir t.t. Tad kitiems pasiūlymams galėtum ir prieš pačių jūsų sistemą ką nors sugalvoti, nes jeigu taip ir toliau, tai nebereikės jums tuoj išvis nieko gaudyt.

Žiurėk, aš esu tssg ir siulysiu kad bėgliam butu geriau? Tu gal rimtai pagalvok ir persiskaityk ką rašau poto rašyk savo teigini, tai ką veikia tie vadinami begliai jeigu sau pasiulymu net nesugeba susigalvot? ar aš čia vienas sarge žaidžiu SP REŽIMA? Ne rimtai prieš rašydamas pagalvok nes logikos 0, + aš ir be tavo to gaudymo turiu veikti ką...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Vaidas_Killer rašė:

Žiurėk, aš esu tssg ir siulysiu kad bėgliam butu geriau? Tu gal rimtai pagalvok ir persiskaityk ką rašau poto rašyk savo teigini, tai ką veikia tie vadinami begliai jeigu sau pasiulymu net nesugeba susigalvot? ar aš čia vienas sarge žaidžiu SP REŽIMA? Ne rimtai prieš rašydamas pagalvok nes logikos 0

Jeigu jau apie logiką rašai, tai tokios iš tavo pusės aš nematau. Tu siūlai pasiūlymus į vieną pusę ir tuo pačiu darai teisėsaugą neįdomesnę. Tau dabar tik taip atrodo, o kai nebeturėsit veiklos bėglių gaudyme, kas buvo tikrai smagi veikla serveryje, tada gal jau sunerimsit. Individuali asmenybė esi, pagalvok ir apie kitus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Brandon_James rašė:

Jeigu jau apie logiką rašai, tai tokios iš tavo pusės aš nematau. Tu siūlai pasiūlymus į vieną pusę ir tuo pačiu darai teisėsaugą neįdomesnę. Tau dabar tik taip atrodo, o kai nebeturėsit veiklos bėglių gaudyme, kas buvo tikrai smagi veikla serveryje, tada gal jau sunerimsit. Individuali asmenybė esi, pagalvok ir apie kitus.

Tau irgi taip atrodytu jeigu dirbtum ten kur dirbai bet dabar mandras kai į GP paėmė? žodžiu pakomentavai ir fsio neberašyk nuomone supratau dėstyk kiek nori. Tai tipo laukiam daužom žaidžiam su tuo begliu saugioja zonoja ir tuo dar turim mėgautis pagal tave? čia tipo įdomu pagal tavo isireikšta nuomone? Nieko čia įdomaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...