Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Ar to reikia ?  

16 balsai(-ų)

  1. 1. Launcheris

    • Taip ,tai tikrai atgyvintu sargą!
      9
    • Ne, išreikšiu savo nuomone komentaruose
      7


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki sarginiai,

 

Taigi, susimąstęs buvau ,gal grįžti į sargą, ar panašiai. Bet prisijungęs aš pastebėjau tik tokius serverio globalius pakeitimus, tai tik kai kurių bazių pakeista mappingą. WOW! Per tiek laiko tik tai ? Naujos mašinos ,mappingo kitimai. VISKAS. Tai pasiūlymas būtų toks, jog paplušėti gerbiamiems @Admin_Bumeris ir @Tautrimas_Juska ir sukurti launcheri ? Manau dauguma žaidėju prisidės, launcherio dėka atsiveria dauguma galimybiu modernizuoti serverį, voice chat, mod'ai ir t.t. Jau kiek esu kalbėjas su keliais asmenimis ,tai sakė jog daug buvo anketų dėl to. Bet temos buvo tiesiog rakinamos. Tai netik pagerintu žaidėju nuomone, bei prikviestu dauguma kitų žaidėju!

 

Spręsti jums, gerbiama administracija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Oho, bazių pakeitimą prie globalių pakitimų priskirti dar reikia taip sugalvoti (dar žinant, kad patys darbai bazes statosi). „Naujos mašinos ,mappingo kitimai. VISKAS.“  , - tai matyt ne taip ir domėjaisi kas pakeistas. Kai pradedi tokiais kliedesiais rašyti pasiūlymą, tai visa kita jau yra nulinės vertės. O dar, kai siūlomas dalykas tiesiogiai sumažintų žaidėjų skaičių, tai išvis nėra apie ką kalbėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...