Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Ponas_Meskius

Ūkininkų darbas

Ar reikia?  

215 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikia?



Rekomenduoti pranešimai

Perskaičiau, pirma mintis - čia aš ar Jūs apsipūtę? :4_joy: Bet paskui pagalvojau, o kodėl gi ir ne? Po velnių, juk čia toks gėris tas ūkininkų darbas! Užsirašau į streiką, ta proga reiks Bob Cat'ą pravažinėt, nes rūdys jau isimetė :41_pensive: Visų miestų kaimiečiai, vienykimės! :353_apple:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Deimantas_Audi rašė:

AŠ UŽ! NEBEREIKĖS EITI LOŠTI FS19, GALĖSIU SARGE UKININKAUT

 

prieš 29 minutes(-ių), Domsiux_Drift rašė:

Už,puiki idėja. Pagyvintų patį žaidimą ir įdomiau būtų,nes kai kurie darbai nereikalingi 

 

prieš 5 minutes(-ių), Jurgita_Chiquita rašė:

Perskaičiau, pirma mintis - čia aš ar Jūs apsipūtę? :4_joy: Bet paskui pagalvojau, o kodėl gi ir ne? Po velnių, juk čia toks gėris tas ūkininkų darbas! Užsirašau į streiką, ta proga reiks Bob Cat'ą pravažinėt, nes rūdys jau isimetė :41_pensive: Visų miestų kaimiečiai, vienykimės! :353_apple:

Laukit, šiandien vakare pirmas streikas, kuris vyks forume būsenose. Jo metu bus galima laimėti serverio pinigų. Šiam streikui nepadėjus, imsimės drastiškų priemonių. 

DIDELIS AČIŪ TIEMS KAS MUS PALAIKO!

#SARG.LT TAVO KAIMAI MIRŠTA!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 9 valandas(-ų), Andrejus_Pupsas rašė:

be jo manęs sargę nebūtų kaip tu galvoji dėl ko šitą gfx nusipirkau xd blet vėl xabi paminėt pamiršau @Xabi_Demonta

4CxeZ.png

Mane visi pamiršta :61_sob:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tikrai sutinku su šia įdėja ir būtų labai smagu, jei ūkininkų darbas būtų su pakv

 

LABAI GARDU!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...