Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Salamas_Noris

Salamčik Design Studios

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, bičiuliai

 

Sėdžiu ofise, žiūrinėju senas SARG.LT gyvenimo nuotraukas ir pagalvojau jog serveryje statau namus/sklypus jau ilgoką laiką. Daugumai žmonių mano darbai patinka ir jie būna įvertinti teigiamai. Tad su ta intencija  nusprendžiau pasidalinti su jumis keliomis nuotraukomis ką vis dar radau savo kompiuteryje nuo 2015 metų. Darbų esu atlikęs žymiai daugiau, nesuskaičiuojamą skaičių, bet tiesiog neberandu nuotraukų. Kai kuriose nutoraukose matysite tik pradėtą darbą, kai kuriose užbaigtą. Įdėjau vien tik dėl to, jog pamatytumėt kaip sklypas įgauna savo vaizdą su kiekvienu žingsneliu. Taipogi rasit nuotraukų kur tik pradėjau statyti ir nebuvau dar visiškai įgudęs bei įgavęs patirties. Vieniems mano darbai patiks, kiti prijaus visiškai kitą skonį. Kritiką mėgstu bei ją priimsiu jeigu ji bus argumentuota! Darbų nuotraukas dėsiu bei pildysiu reguliariai. Čia tik pradžia ką radau. Dienų bėgyje atidarysiu savo statymų kontorą. Na ir pabaigai, jeigu Tau patinka mano darbai, balsuok už mane nominacijose. Ačiū! :)

 

/maph1999 Sklypas - https://imgur.com/gallery/ImFHZSv

/maph 2015 Antroji sala - https://imgur.com/gallery/quWhq2f

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kiba vėl pradėsi žaisti sarg'ą? Beje tavo dizainas kaip visada savam stiliui,

bet kada pasibaigsi nepabaigtus darbus, nes neįdomu jau žiūrėti, kaip antra sala nepabaigi pasidaryti, tad lauksiu žinių. :3_grin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 minutes(-ių), Shelby_Cobra rašė:

Kiba vėl pradėsi žaisti sarg'ą? Beje tavo dizainas kaip visada savam stiliui,

bet kada pasibaigsi nepabaigtus darbus, nes neįdomu jau žiūrėti, kaip antra sala nepabaigi pasidaryti, tad lauksiu žinių. :3_grin:

Jo draugeli turiu savą stilių, aišku jis gali būti pakeistas jei statau kažkam kitam pagal jo reikalavimus:))

 

Planuoju sugrįžti, susitiksim žaidime :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ištiesų dar net ir atsimenu kaip statei vasės buvusiam sklype tą namą, ištiesų kūryba nustebino nes ne visada pamatai tokį darbą, o įpač matyti jo statymo progresą, nes dažnai ten lankydavaus. 

Nuotraukos ištiesų neatrodo įspūdingai, bet vien dėl to jog šis žaidimas tikrai nėra pačių geriausių grafikų.

Su kokiu FreezIn'o HIGH END ENB darbai atrodytų dar labiau akį traukančiai. 

Bet darbai gražūs tikrai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...